EDİRNE'DE 9. KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!

Edirne Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve her yıl Edirne ile Trakya bölgesinin heyecanla beklediği Edirne Kitap Günleri başlıyor. Edirneli Yazar Şevket Süreyya Aydemir Anısına yapılacak olan Edirne 9. Kitap Günleri, 13-22 Ekim tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezi ve Belediye Konservatuvarı’nda kitapseverlerle buluşacak.

EDİRNE'DE 9. KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!
EDİRNE'DE 9. KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR! Samsun Güncel Haber

Çok değerli yayınevleri ve yazarların katılımıyla düzenlenecek olan Edirne 9. Kitap Günleri’nin onur konuğu ise Türkiye’nin en çok sevilen ve en çok okunan yazarlarından Ayşe Kulin olacak. 25 yayınevinin ve 78 yazarın katılacağı Edirne 9. Kitap Günleri’nde ayrıca söyleşiler ve imza günleri de olacak.

Edirneli Yazar Şevket Süreyya Aydemir anısına yapılacak olan Edirne 9. Kitap Günleri’nin onur konuğu ise Türkiye’nin en çok sevilen ve en çok okunan yazarlarından Ayşe Kulin olacak.

Edirne Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen kitap günlerinin bir kez daha her tür düşünce ve akıma sahip yazarları, okuyucular ile buluşturacağını belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, bu yıl Edirne Kitap Günlerini, Edirneli Yazar Şevket Süreyya Aydemir Anısı’na yapıldığını kaydetti. Başkan Gürkan, Edirne 9. Kitap Günleri’nin bu yılki Onur Konuğu ise Türkiye’nin en çok okunan yazarlarından olan sevgili Ayşe Kulin olacağını belirterek, "Yazdığı kitaplarla birçok önemli ödüle layık görülen Ayşe Kulin, Edirne 9. Kitap Günleri’nde okuyucuları ile buluşacak. Kitap Günleri’nde ayrıca yazarlarımızın düzenleyeceği 17 ayrı söyleşi de sizlerle buluşacak. Edirne 9. Kitap Günleri 13 Ekim Cuma Günü Saat:17.30’da gerçekleştireceğimiz açılış töreni ile kapılarını ziyaretçilere açacak. Edirne Kitap Günleri geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da sadece Edirnelilerin değil; tüm Trakya'daki kitapseverlerin katılacağı; kültür şöleninin yaşanacağı bir etkinlik olacak. Bu kültür şöleninde yer almak isteyen herkesi Edirne Belediyesi 9. Kitap Günlerimize davet ediyorum" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak