ŞİLE BELEDİYESİ EKİBİ KÖPRÜLER ARASI'NDA BAĞ KURUYOR

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’nın 2019 yılında göreve geldikten kısa zaman sonra “Önce İnsana Hizmet” anlayışıyla oluşturulan Sosyal Destek Hizmetler Müdürlüğüne ekipler tüm Şile İlçe sınırları dahilinde mahalle mahalle ,sokak sokak dolaşarak yaşlıların, ihtiyaç sahiplerinin, hastaların yanlarında olarak “Bir Tebessüm Ömre Bedel” diyerek vatandaşların sesini, taleplerini dinleyerek çalışmalarını en üst performansla sürdürüyorlar.

ŞİLE BELEDİYESİ EKİBİ KÖPRÜLER ARASI'NDA BAĞ KURUYOR
ŞİLE BELEDİYESİ EKİBİ KÖPRÜLER ARASI'NDA BAĞ KURUYOR Samsun Güncel Haber

Şile Belediyesi Sosyal Destek Hizmet Müdürlüğü ekipleri, Engelli , yaşlılar yatağa bağımlı yatan hastalara hasta yatağı hizmeti veriyor.

Hasta ve hasta yakınlarının yükünü bir nebze de olsa hafifletmek amacıyla Şile Belediyesi ekipleri hasta yataklarını evlere kadar götürerek ücretsiz olarak teslim ediyor. Evde hasta yatağının montajını yapan personel sonrasında kumandalı yatakların kullanımını anlatarak vatandaşlara yardımcı oluyor.

Sosyal belediyeciliğin gereklerini eksiksiz yerine getiren Şile Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım elini uzatarak, onların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, "Belediye olarak sadece fiziki değişim, caddeler, yollar yapmak değil vatandaşlarımızın kalbine giden gönül yollarını da yapmayı kendimize düstur edindik. Sadece klasik belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra Şile insanımızın her mahallemizde  günlük hayatının her alanında her anında var olmayı ben ve mesai arkadaşlarım kendimize görev edindik . Belediyemizin sosyal yönünü hem yardım faaliyetleriyle hem de uyguladığımız onlarca projeyle güçlendiriyoruz. Yardımlarımızın gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağlamaya yönelik inceleme araştırmalarımızı disiplin içinde hayata geçiriyoruz. Yerinde ziyaretlerle hizmette etkinlik ve verimlilik sağlıyoruz. Ayrıca önümüzdeki dönemde bu çalışmalarımızı dahada büyüterek yeni hedef projelerimizle insanımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Onların yüzlerinde yer alan küçük bir tebessüm, bizlere ettikleri dualar ömre bedel" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak