Başkan Togar'ın Büyük Başarısı

Yaklaşık 10 yıldır Tekkeköy Belediye Başkanlığı görevini yürüten Başkan Togar bu süreç içinde Tekkeköy'ün çehresini değiştirdi.

Başkan Togar'ın Büyük Başarısı
Başkan Togar'ın Büyük Başarısı Samsun Güncel Haber

İlçeye yapılan yatırımlar ve yapılan hizmetler Tekkeköy'de büyük bir beğeni ile takip edilirken, İlçe halkı da belediye hizmetlerinden memnun kalmaya devam ediyor.

Son 10 yılda onlarca proje hayata geçirilirken, Togar öndeliğinde ekip çalışmasının getirdiği güven ve huzur ilçeyi adeta ayağa kaldırdı.

Küçük denilen Tekkeköy bugün Samsun'un en değerli ilçelerinden biri olmaya aday konumuna gelirken, iş dünyası da gelişmelerden memnun.

Küçük ve orta ölçekli esnaf ilçeye yatırım yapmaya devam ederken, yaklaşan yerel seçimler öncesi ise Tekkeköylülerin Başkan Togar'a güveni de tam.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın şehri yöneten siyasetçi ve bürokratlar ile tam bir uyum içerisinde çalışması ise başarının mimarı olarak gösteriliyor.

54 yaşındaki genç siyasetçinin 3 dönem kuralı uygulanan partisinde bir dönem daha aday gösterilmesine kesin gözüyle bakılırken, Togar'ın seçim öncesi önümüzdeki dönem büyük projeler açıklaması bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak