Sampa, Cumhuriyetin 100. Yılına Özel Fabrikalarında El Emeği Bir 100. Yıl Plaket Üretti!

Samsun’un en büyük işvereni ve Türkiye’nin sayılı ihracatçı şirketlerinden olan SAMPA, Cumhuriyetimizin 100. yaşını özel bir video ve hatıra çalışmasıyla ile kutluyor.

Sampa, Cumhuriyetin 100. Yılına Özel Fabrikalarında El Emeği Bir 100. Yıl Plaket Üretti!
Sampa, Cumhuriyetin 100. Yılına Özel Fabrikalarında El Emeği Bir 100. Yıl Plaket Üretti! Samsun Güncel Haber

İkinci yüz yılına hazırlanan Cumhuriyetimiz için çekilen ilham verici videoda, SAMPA’nın endüstriyel faaliyet alanı ile cumhuriyet değerlerinin bir araya gelmesi dikkat çekiyor. Videoda yer alan ve 100 yılı ardında bırakan Türkiye Cumhuriyeti’ne atfen Sampa fabrikalarında sadece 100 adet üretilen hatıra çalışması ise cumhuriyetin çelikten iradesi ile küllerinden doğan ulusumuzun zorlukları yenme azmini birleştiriyor.

AR-GE ekibinin yaratıcı tasarım aşamasıyla başlayan üretim süreci, ayrıntıların fabrikalarda titizlikle işlenmesiyle devam etti. SAMPA işçilerinin emeğiyle ve SAMPA’nın teknolojik olanakları kullanılarak ortaya çıkardığı bu özel plaketin 01 seri numaralı ilk üretimi, Sampa ziyaretinde Samsun Valisi Sayın Orhan Tavlı’ya takdim edildi.

SAMPA Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Sayın Tarık Altuncu, 100. Yıl Plaketi çalışmasını şu sözlerle yorumladı: “Cumhuriyet değerlerini gururla özümseyen bir şirket olarak, bu hatıra çalışması ile Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tarihe 100 yıl önce attığı imzayı bugün kendi imzamızla selamlıyoruz. Cumhuriyetimize olan derin bağlılığımızı gösteren ve manevi değeri oldukça yüksek bu çalışmada emeği geçen tüm takım arkadaşlarımızı yürekten kutluyorum.”

Videoda yer alan ve Sampa’da 25. yılını tamamlayan Fehmi Saka ise duygularını şu sözlerle ifade etti: “Bu kadar anlamlı bir çalışmada yer aldığım için gururluyum. 25 yıldır çalıştığım SAMPA’yı ve buradaki meslektaşlarımı Cumhuriyetimizin 100. yılında temsil etmenin onurunu yaşıyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak