SEVDAMIZ SAMSUN

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Sevdamız Samsun Genel Merkezi Ziyaret Ederek İşbirliği için görüş alışverişinde bulundu.

SEVDAMIZ SAMSUN
SEVDAMIZ SAMSUN Samsun Güncel Haber

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Sevdamız Samsun Genel Merkezi ziyaret ederek Genel Başkan Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Deveci, genel merkezin yürüttüğü çalışmaları takdirle karşıladığını ifade etti ve yeni projelerle ilgili bilgi aldı.

Ziyaret kapsamında yapılan görüşmelerde, Başkan Deveci  Samsun olan sevdasına vurgu yapıldı. Genel Başkan Seven, Başkan Deveci'yi nazik ziyaretinden dolayı tebrik ederek, Sevdası Samsun olan herkese bizim kapımız açık. Sayın Başkan Cemil Deveci de Samsun sevdalısı bir insan olduğunu biliyoruz. Nazik ziyaretleri için kendisine teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda Genel Başkan Seven ve Başkan Deveci, birbirlerine ziyaretin anısına plaket takdim ettiler. Gençlik meclisi ve kadınlar meclisinin de ziyarette hazır bulunduğu.

Bir Çocuğu Sen Sevindir Kampanyasıyla Güzel Bir Geleceğe Ortak Olun!

Siz de bir çocuğu sevindirerek, yüzlerine mutluluk getirmek için elinizi uzatın. Kampanyamıza katılım sağlamak için atkı, bere, oyuncak, boya malzemeleri veya boyama kitabı bağışı yapabilirsiniz. Küçük bir jestle büyük bir gülümseme yaratın!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak