SÜPER LİG'DE 9 HAFTA'DA 10 TAKIM TEKNİK DİREKTÖR DEĞİŞTİRDİ

Süper Lig'de 2023-2024 sezonunun 9 haftalık bölümünde 10 kulüp teknik direktör değişikliğine gitti. Başarısız sonuçlar ve anlaşmazlıklar nedeniyle teknik direktörlerin görevine son verildi.

SÜPER LİG'DE 9 HAFTA'DA 10 TAKIM TEKNİK DİREKTÖR DEĞİŞTİRDİ
SÜPER LİG'DE 9 HAFTA'DA 10 TAKIM TEKNİK DİREKTÖR DEĞİŞTİRDİ Samsun Güncel Haber

Süper Lig'de 2023-2024 sezonunun 9 haftalık bölümü geride kalmaya hazırlanırken 10 kulüp teknik adamlarıyla yol ayrımına gitti.

Süper Lig'de yeni sezon bütün heyecanıyla devam ederken ilk 9 haftada yaşanan teknik direktör ayrılıkları damga vurdu. Geçen sezon aynı zaman diliminde 4 teknik adam ayrılığı yaşanırken bu yıl 10 kulüp başarısızlığın faturasını teknik direktörlere keserken; bazı ayrılıklar da anlaşmazlıklardan doğdu.

Geçen sezona Sami Uğurlu teknik direktörlüğünde başlayan Kasımpaşa ise ilk 2 haftada alınan mağlubiyetlerin ardından Uğurlu'yu göndermiş ve takımı Şenol Can'a emanet etmişti.

Sezona Mustafa Dalcı önderliğinde giren MKE Ankaragücü ise ilk 3 haftada alınan 1 puanın ardından Dalcı ile yollarını ayırıp yerine teknik direktörlük koltuğunu Ömer Erdoğan'a teslim etmişti.

Yine aynı sezona Serkan Özbalta yönetiminde giren Hatayspor, alınan başarısız sonuçlarından ardından Özbalta ile yollarını ayırmış ve takımın başına Volkan Demirel'i getirmişti.

İstanbulspor ise sezona Osman Zeki Korkmaz ile başlamış ancak daha sonra değişikliğe giderek teknik direktörlüğe Fatih Tekke getirilmişti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak