Derebahçe Mahallesinde Cumhuriyet Coşkusu

Derebahçe Mahallesinde gerçekleştirilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet'in 100. Yılı kutlamaları, binlerce vatandaşı buluşturdu.

Derebahçe Mahallesinde Cumhuriyet Coşkusu
Derebahçe Mahallesinde Cumhuriyet Coşkusu Samsun Güncel Haber

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet'in 100. Yılı, Samsun'un İlkadım İlçesi Derebahçe Mahallesinde coşkuyla kutlandı. Samsun'un sevilen iş insanlarından ve Derebahçe Mahallesi Muhtar Adayı olan Kazım Öksüzoğlu tarafından organize edilen kutlama etkinliklere katılan vatandaşlar Cumhuriyet coşkusunu yaşadı. Yerel sanatçıların konserleri ile başlayan etkinliklerde bando gösterileri gerçekleştirildi. Gösterilerin ardından mahalle sakinleri, gerçekleştirilen fener alayına katılarak kutlamayı geç saatlere kadar sürdürdü.

Samsun'a ve Derebahçe Mahallesine yakışır bir Cumhuriyet kutlamasına ev sahipliği yaptıklarını söyleyen Kazım Öksüzoğlu, "Kurtuluş Mücadelesinin şehri Samsun'da, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet'in 100. Yılını en güzel şekilde kutlamak istedik. Derebahçe Mahallesi sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği kutlamalarda, Cumhuriyet coşkusunu hep birlikte yaşadık" diye konuştu. Derebahçe Mahallesinde gerçekleştirilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet'in 100. Yılı kutlamalarında düzenlenen fener alayına yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı öğrenildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak