Halter takımından Başkan Demir’e ziyaret

Gençler Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nda takım halinde Türkiye 6.sı olan Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Halter Takımı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i ziyaret etti.

Halter takımından Başkan Demir’e ziyaret
Halter takımından Başkan Demir’e ziyaret Samsun Güncel Haber

Başkan Demir, halter antrenörü Gökhan Göktaş, yardımcı antrenör Eren Memiş, Sporcular Esma Alper, Ece Sipan ve Melis Özdemir’i makamında ağırladı.

 

Antrenörler ve sporcularla bir süre sohbet eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kazanmış oldukları başarılardan dolayı tebrik ederek sonraki turnuva ve şampiyonalarda başarı dileklerinde bulundu.

 

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir “bizim özellikle sporu destekleme noktasında önemli bir çalışmamız var. Şuanda bireysel takım olarak 1500’ün üzerinde desteklediğimiz gencimiz var 70’e yakında milli sporcumuz var.

 

Halter takımımız Gençler Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nda birincilikle beraber kupayı almış bulunuyor. Verilen emeği gençlerimiz hak ediyorlar ve gereğini yerine getiriyorlar. Samsun’da bizim genetiğimiz tüm spor branşlarına yatkın özelliktedir. Gençlerin spor alanındaki desteklenmesini çok önemsiyoruz. Hem bireysel hem takım hem de kulüp olarak da birçok alanda desteğimiz devam ediyor devam da edecek.

 

Bugün ziyaretimize gelen halter takımımızdan Esma Alper kızımızda büyükler milli takımına seçildi. İnşallah 18-27 Şubat 2024 tarihleri arasında Bulgaristan’da gerçekleştirilecek olan Büyükler Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi ve şehrimizi temsil edecek kendisine de ayrıca başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak