10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA MESAJI

Nazan Güneysu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, aramızdan ayrılışının 85’nci yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Güneysu, mesajında şu ifadelere yer verdi:

10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA MESAJI
10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA MESAJI Samsun Güncel Haber

Nazan Güneysu’nun 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı

“Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk,  100 yıl önce kurduğu Türkiye Cumhuriyeti ile tarihe damgasını vurmuş büyük bir liderdir. Onun önderliğinde, milletimiz bağımsızlık mücadelesi vermiştir.  Atatürk'ün izlediği yolda yürüyerek, Türkiye Cumhuriyeti'nin mirasına sahip çıkmak, bizlere düşen en büyük görevdir.  Atatürk'ün bıraktığı miras, Türk milletinin birliği ve ilerlemesi için kılavuz olmuştur. Laiklik, eşitlik, özgürlük ve adalet, onun öğrettiği en büyük kazanımlarımız arasında yer alır. Bu değerler, Türkiye'nin güçlü bir şekilde ayakta durmasını sağlamıştır.

Atatürk'ün kurduğu cumhuriyet, hala yaşamaktadır ve yaşamaya devam edecektir. Onun ileri görüşlülüğü ve liderliği, Türk milletini daha aydınlık bir geleceğe taşımıştır. Bizler, Atatürk'ün izinden yürümeye devam ederek, Türkiye Cumhuriyeti'ni daha da güçlendireceğimize olan inancımızı yineliyoruz. Bizler, bu mirası korumalı, güçlendirmeli ve geleceğe taşımalıyız. Türkiye Cumhuriyeti'nin değerlerine sahip çıkarak, Atatürk'ün izinden yürüyeceğiz.

Bugün, 10 Kasım. Bugün sadece bir anma günü değil, aynı zamanda bir taahhüt günüdür. Atatürk'ün gösterdiği yolda ilerleyerek, Cumhuriyetimizi daha da ileriye taşıyacağımıza söz veriyoruz. Onun ilham verici liderliği, milletimize rehberlik etmeye devam ediyor. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 85’nci yıldönümünde saygı ve minnetle anıyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak