ATAKUM İLÇE BAŞKANI SERHAT TÜRKEL 10 KASIM'I ANDI

Atakum İlçe Başkanı Serhat Türkel, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü nedeniyle mesaj yayınladı.

ATAKUM İLÇE BAŞKANI SERHAT TÜRKEL 10 KASIM'I ANDI
ATAKUM İLÇE BAŞKANI SERHAT TÜRKEL 10 KASIM'I ANDI Samsun Güncel Haber

Atatürk'ün Vizyonu Türk Milletinin Işık Kaynağıdır

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 85. yıldönümünde Başkan Türkel, mesajında şu ifadeleri kullandı:
 
"Yüz yıl önce büyük bir vizyon ile kurulan Türkiye Cumhuriyeti, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde ilerlemiş, modernleşmiş ve demokratik değerlere dayalı bir devlet olmuştur. Atatürk, ülkesini köklü bir değişim ve dönüşüm sürecine sokmuş, bu sayede Türk milletinin geleceğini aydınlatmıştır.
 
Bugün, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü. Atatürk'ün bize bıraktığı en büyük miras, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurumları ve değerleridir. Bu cumhuriyete sahip çıkmak, onun temel ilkelerine sadık kalmak demektir. 
 
Atatürk'ün miras; laiklik, eşitlik, özgürlük ve adalet gibi değerlere dayalı bir toplumu simgeler.
Bugün, bu mirası canlı tutmak ve Atamızın izinden yürümek bizim en öncelikli görevimizdir. 
 
Atatürk'ün öğrettikleri, gelecek nesillere aktarılmalı ve korunmalıdır. Onun bu büyük vizyonu, Türk milletinin refahı ve birliği için bir ışık kaynağıdır.
Atatürk'ü anmak, sadece bir gelenek değil, aynı zamanda geleceğe bir taahhüttür. 
 
Onun ilham verici liderliği, Türk milletine ve dünya milletlerine yol göstermeye devam edecektir. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında, onun hatırasını yaşatmak, Türkiye Cumhuriyeti'nin değerlerine sahip çıkmak ve gelecekteki kuşaklara aktarmak için var gücümüzle mücadele edeceğiz. 
 
Kurtuluştan kuruluşa giden yolculukta ilk adımın atıldığı Samsun’da, Atamızın yaktığı umut meşalesi, yolumuza ışık olmaya devam edecek.
 
Yüzyılın Lideri, Ebedi Başkomutanımız, İlk Cumhurbaşkanımız, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 85’nci yıl dönümünde saygı, özlem ve çok büyük bir minnetle anıyor, onun açtığı yolda yürümekten gurur duyuyorum.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak