GAMZE ÖZATILGAN BAŞVURUSUNU YAPTI; “ATAKUMLU NE İSTERSE O OLACAK!”

Atakumlu iş insanı Gamze Özatılgan, AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu yaparak, “Atakumlu ne istiyorsa o olacak, ne bekliyorsa o yapılacak” dedi.

GAMZE ÖZATILGAN BAŞVURUSUNU YAPTI; “ATAKUMLU NE İSTERSE O OLACAK!”
GAMZE ÖZATILGAN BAŞVURUSUNU YAPTI; “ATAKUMLU NE İSTERSE O OLACAK!” Samsun Güncel Haber

AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan iş insanı Gamze Özatılgan, resmi başvurusunu AK Parti Atakum İlçe Başkanlığında gerçekleştirdi. Önceki dönem AK Parti Atakum İlçe Başkanlığında Sosyal Politikalardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yapan ve Samsun’da kurucusu olduğu Bir El Bin Umut Derneği ile yıllardır ihtiyaç sahiplerine ulaşan iş insanı Gamze Özatılgan, Atakum İlçesi için kapsamlı projelerle göreve hazır olduğunu kaydetti.

KAPSAMLI AR-GE VE GÜÇLÜ EKİP!
AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Gamze Özatılgan, ilçenin sorunlarını da, bu sorunların çözümlerini de bir rapor halinde hazırladığını belirterek, “Günü kurtarmaya çalışan bir belediyecilik anlayışı ile değil, geleceği planlayan bir yerel yönetimler zihniyeti ile göreve talip oldum. İlçemizin sorunlarını ve bu sorunların çözümlerini içeren kapsamlı bir AR-GE çalışması sonucunda, güçlü bir ekip ve birbirinden önemli projelerle yola çıkıyorum. Türkiye Yüzyılında, Atakum’u geleceğe taşıyacak bir yönetim anlayışı AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adaylığımı açıklıyorum” dedi.

ATAKUMLU NE İSTİYORSA O OLACAK!
Atakum İlçesinin, her kesimden insanı kucaklayan bir yönetim anlayışına ihtiyaç duyduğuna dikkat çeken AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Gamze Özatılgan, “Atakum İlçesinin yeniden AK Belediyecilik anlayışı yönetilmesi, her kesimi kucaklayan bir yönetim anlayışına kavuşması gerekiyor. Başta dezavantajlı gruplar olmak üzere, ilçemizde yaşayan kadınların, gençlerin, yaşlıların yaşam şartlarını kolaylaştırmak istiyorum. Esnafımıza katkı sağlayacak projelere imza atmak istiyorum. Benim yönetim anlayışımda, ‘yaptım oldu’ yok! Atakumlu ne istiyorsa o olacak, ne bekliyorsa o yapılacak” diye konuştu.

İLÇE BAŞKANI KÖSTEK'İ ZİYARET ETTİ
Aday adaylığı başvurusunu gerçekleştiren Gamze Özatılgan daha sonra AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek'i ziyaret etti. Başkan Köstek, AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Gamze Özatılgan'a başarılar diledi. Aday adaylığı başvurusunda kendisini yalnız bırakmayan yakınlarıyla birlikte objektiflere poz veren Gamze Özatılgan, partideki yöneticilerle ve çalışanlarla da bir süre sohbet etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak