İLKADIM'da Bir Başkan Adayı Düşünün "HEM ALAYLI HEM MEKTEPLİ" Başkan ERDAL ULUSOY...

İlkadım'lı inceler ise maddi ve manevi olarak kendisini görebileceği bir Başkan.

İLKADIM'da Bir Başkan Adayı Düşünün
İLKADIM'da Bir Başkan Adayı Düşünün Samsun Güncel Haber

İlkadım'ın her sokağında mahallesinde hatıraları olan İLKADIM SEVDAMIZ HİZMET AŞKIMIZ VAR anlaşıyla kutlu bir yola çıkan, komşularından aldığımız bilgilere göre, yaşamı boyunca insanların Derdini Kendi Derdi edinip elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan bir Başkan.

Kişiliğine uygun olarak AK Parti'nin kuruluşununda Gençlik Kollarından Kurucu Yönetim Kurulu üyeliği ile başlayan siyasi hayatına 21 yıldır tabanda Mahalle Yönetimi ve Mahalle Başkanı olarak kesintisiz Ülkesine ve Milletine Önce "Millet Önce Memleket" diyerek siyaset yapan bir Başkan.

TÜRKİYE YÜZYILI İLKADIM'IN ŞAHLANIŞI OLACAK.

Sanki bu günleri görmüş gibi, vizyon sahibi olduğu anlaşılıyor ki; Siyaset yaparken Ön Lisansını da Yönetim ve Organizasyon Bölümü Yerel Yönetimler (Belediyecilik) Programı olarak tamamlamış.
Hani liyakat denilir ya 21 yıllık Teşkilatçılık tecrübesi, Belediyecilik Mezunu  ve Halk nezdinde karşılığı olan bir başkan ERDAL ULUSOY,aday yapılması durumunda bırakın seçimi kazanmayı, seçim sonrası Türkiye'de örnek bir Belediye Başkanı olacağını yaptığı çalışmalarında açıkça görülmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak