Coşkun Öncel ziyaret turlarını sürdürüyor

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Coşkun Öncel, Akkuş Mobilya ve Kartaş Nakliyat'ı ziyaret ederek iş insanlarıyla buluştu, samimi sohbetler gerçekleştirdi.

Coşkun Öncel ziyaret turlarını sürdürüyor
Coşkun Öncel ziyaret turlarını sürdürüyor Samsun Güncel Haber

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Coşkun Öncel, seçim çalışmaları kapsamında Akkuş Mobilya sahibi Hakan Akkuş'u ve Kartaş Nakliyat sahibi iş insanı Ahmet Kartaş'ı ziyaret etti.

Öncel, Akkuş Mobilya'da gerçekleştirilen ziyarette Hakan Akkuş ile bir araya gelerek samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Ziyaretin ardından Öncel, Akkuş'a teşekkür ederek, "Hoş sohbetin ve misafirperverliğin için teşekkür ederim" dedi. Ardından, Kartaş Nakliyat'a geçen Öncel, iş insanı Ahmet Kartaş ve şirket çalışanlarıyla buluştu. Ziyaret sırasında samimi bir ortamda geçen sohbetin sonunda Öncel, Kartaş'a teşekkür ederek, "Gösterdiğiniz ilgi ve konukseverlik için minnettarım" ifadelerini kullandı.

İŞ DÜNYASI İLE BULUŞUYOR

Coşkun Öncel, ziyaretlerinin şehirdeki iş dünyasıyla daha yakın bir ilişki kurma amacını taşıdığını belirterek, "Samsun'un gelişimine katkı sağlayacak iş insanlarıyla bir araya gelmek, onların görüşlerini dinlemek ve şehrimizin geleceği için iş birlikleri kurmak istiyoruz" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak