Havza Muhtarları Derneğinden Halit Doğan’a destek

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezinde gerçekleşen toplantıda, "Karadeniz'in medarı iftarı Samsun. Adayımız Halit Doğan" diyerek Samsun Büyükşehir adayının Halit Doğan olduğunu duyurdu.

Havza Muhtarları Derneğinden Halit Doğan’a destek
Havza Muhtarları Derneğinden Halit Doğan’a destek Samsun Güncel Haber

Programa AK Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan’nın davetlisi olarak katılan Havza Muhtarları Derneği Başkanı ve Yeni Mahalle Adem Şahin program sonrası Doğan’ı tebrik ederek tüm güçleri ile yanında olduklarını belirtti.

Havza Muhtarları Derneği Başkanı ve Yeni Mahalle Adem Şahin program sonrası yapmış olduğu açıklamada programda AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan olmak üzere Ak Parti Samsun Milletvekilleri ile görüşme imkanı bulduğunu ifade ederek; “ Cumhur İttifakının Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan  ilimize değer katacaktır.  Ak Parti Samsun BB Adayı Doğan’ın bizleri onurlandıran daveti ile Haliç Kongre Merkezinde gerçekleşen toplantıya değerli başkanımıza destek olmak amacı ile katıldık. Havza’lı muhtarlar olarak  Ak Parti Samsun BB Adayı Doğan’nın yanındayız ve her zaman destekçisiyiz. Ak Parti Samsun BB Adayı Doğan’ın şahsım ve muhtarlarımıza adına tebirk ediyor ve başarılar diliyorum.”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak