KARAASLAN’DAN “REGAİB GECESİ” MESAJI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Regaib Gecesi ve Üç Aylar’ın Başlangıcı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

KARAASLAN’DAN “REGAİB GECESİ” MESAJI
KARAASLAN’DAN “REGAİB GECESİ” MESAJI Samsun Güncel Haber

Karaaslan mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Bizleri Mukaddes Üç Aylar’a ve Regaib Gecesi’ne sağlık içerisinde bir kez daha eriştiren Yüce Rabb’imize sonsuz hamd olsun. Manevi iklimiyle kalplerimizi saran, mağfiretimizi ve hidayetimizi dilediğimiz bu günlerde ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için dua ediyoruz. Manevi duygularımızı doruğa ulaştırırken millet olarak bağlarımızı ve dayanışmamızı daha da kuvvetlendiren bu özel zaman dilimlerini insani hasletlerimizin çoğalmasının ve kardeşlik duygularımızın pekişmesinin bir vesilesi olarak görüyoruz.

İsrail’in Filistin’e yönelik, dozu her geçen gün daha da artan saldırılarında, kadın, çocuk, ihtiyar demeden şehit edilen mazlumlara Allah’tan rahmet diliyorum. Türkiye olarak geçmişte nasıl Filistinli kardeşlerimizin yanında olduysak bugün de Filistin halkının yanındayız. Zulme sessiz kalanlardan, katliamlara göz yumanlardan olmadık, olmayacağız. Necip milletimizin sahip olduğu şuurla, devletimizin güçlü iradesi ve kararlılığıyla bu zorlu süreçte desteklerimizle kardeşlerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz.

Duaların geri çevrilmeyeceğinin müjdelendiği bu kutlu zamanlarda; ülkemizin farklı cephelerde verdiği her mücadelede muzaffer olması,  milletimizin huzuru ve esenliği, yurt içinde ve sınır ötesinde aziz vatan toprakları için canları pahasına mücadele eden kahraman güvenlik güçlerimizin muvaffakiyeti için dua ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve İslam âleminin Regaib Gecesi’ni ve Mübarek Üç Aylar’ını tebrik ediyor, bu müstesna gecenin insanlığın hidayetine ve esenliğine vesile olmasını diliyorum.”ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak