BAŞKANIMIZIN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, doğru, tarafsız, güvenilir ve haber ilkeleri doğrultusunda çalışan bütün basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlamak için bir mesaj yayımladı.

BAŞKANIMIZIN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
BAŞKANIMIZIN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI Samsun Güncel Haber

Mesai mefhumu gözetmeksizin her şartta görevlerini büyük fedakârlıkla yerine getiren, basın meslek ve ahlak ilkelerini şiar edinen gazetecilerimiz yerel ve ulusal mecralarda milletimizin gören Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, doğru, tarafsız, güvenilir ve haber ilkeleri doğrultusunda çalışan bütün basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlamak için bir mesaj yayımladı.

özü, işiten kulağıdır. Bu anlamda vatandaşlarımızın sesine ses olan, haber alma ve bilgi edinme ihtiyacının doğru bir biçimde karşılanmasına vesile olan gazetecilerimiz, şüphesiz ki önemli bir hizmeti yerine getirmektedir.

Kişi hak ve özgürlüklerinin bilincinde basın etik, ilke ve kurallarına uyan, bu sorumlulukla görevini yerine getiren, kamu yararını gözeten ve uygulayan basın mensuplarımızın demokrasimize katkıda bulunmaya devam edeceklerine inancım tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerimle;

Her türlü zorluğa göğüs geren, gece gündüz demeden ülkesi ve milleti için çalışan, basın etik ve ahlakına sahip bütün basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, başarılarının daim olmasını diliyorum. Bu anlamlı gün vesilesiyle ebediyete irtihal eden basın emekçilerimize de Allah’tan rahmet diliyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak