OKAF 2024’te Havza Stantlarına yoğun İlgi

Cumhurbaşkanlığı insan kaynakları ofisinin koordinasyonunda Samsun Üniversitesi ev sahipliğinde açılan Orta Karadeniz Kariyer Fuarında Havza Belediyesi ve Havza’da yatırımları bulunan firmaların açmış oldukları standlar yoğun ilgi gördü.

OKAF 2024’te Havza Stantlarına yoğun İlgi
OKAF 2024’te Havza Stantlarına yoğun İlgi Samsun Güncel Haber

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda Samsun Üniversitesi ev sahipliğinde, 7 üniversitenin desteği ile Samsun TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezin de Düzenlenen Orta Karadeniz Kariyer Fuarı’nda yeri alan Havza Belediyesi ve Havza OSB’de üretim yapan firmaların açış oldukları stant katılımcıların yoğun ilgisini gördü.

2 gün sürecek olan iş/staj imkanı yakalama şansı, mülakat simülasyonu, atölye/örnek olay çalışmaları, kariyer söyleşileri, kurum tanıtımları ve işveren kariyer sohbetleri gibi etkinliklerin yer aldığı Orta Karadeniz Kariyer Fuarının açılışına katılarak Havza Belediyesi ve Havza üretim yapan firmaların stantlarını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Cumhurbaşkanlığı insan kaynakları ofisinin koordinasyonunda Samsun Üniversitesi ev sahipliğinde Samsun Tüyap fuar ve kongre merkezinde gerçekleştirilen Orta Karadeniz Kariyer Fuarını ziyaret ettik.Bölgemizin üretim üs merkezi yolunda ilerleyen İlçemiz Havza OSB’de faaliyet gösteren firmalarımızın da ilçemiz adına boy gösterdiği fuarda Havza’mızda üretilen ürünlerin de sergilendiği stantlarımıza  gelen misafir ve yatırımcıları ağırlama ve  sohbet etme fırsatımız oldu. Fuarın Samsun’a , Havza’mız ve katılan firmalarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak