AK PARTİ SBB BAŞKAN ADAYI DOĞAN’DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Regaip Kandili vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Başkan adayı Doğan mesajında, “Üç ayların müjdecisi Regaip Kandili’mizin tüm İslam alemine; sağlık, barış ve huzur getirmesini Cenab-ı Hakk’tan niyaz ederim. Kandilimiz mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

AK PARTİ SBB BAŞKAN ADAYI DOĞAN’DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI
AK PARTİ SBB BAŞKAN ADAYI DOĞAN’DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI Samsun Güncel Haber

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm İslam aleminin kandilinin hayırlara vesile olmasını diledi.

SBB Başkan Adayı Halit Doğan mesajında: “Regaip Kandili'mizin tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Çok şükür bu yıl da üç aylara ulaştık. Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içerisinde barındıran rahmet ve bereket iklimine girmiş bulunmaktayız. Kandiller bizleri birbirimize bağlayan müstesna günlerdir. Rahmet ve bereket kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edildiği bu mübarek kandil gecesini bir kez daha hep birlikte eda etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Rabbim hem kandil gecemizi hem de mübarek üç aylarımızı hakkıyla geçirmeyi bizlere nasip etsin. Bu duygu ve düşüncelerlemilletimizin ve tüm İslam aleminin üç aylar ve Regaip Kandili’nin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu müstesna gecenin bütün insanlığa sevgi, mağfiret, sağlık ve huzur getirmesini, milletçe nice kandillere kavuşmayı Cenâb-ı Hakk'tan niyaz ederim. Rabbim tüm İslam aleminin dualarını kabul eylesin” ifadelerine yer verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak