Havza TSO Başkanı Acar’da OKAF’24 Fuarına katılan iş insanlarına teşekkür

Havza TSO Başkanı Erkan Acar 10-11 Ocak 2024 tarihlerinde Samsun'da TUYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen OKAF'24 Fuarına katılan Havzalı ve Havza’da yatırımları bulunan iş insanlarına teşekkür etti.

Havza TSO Başkanı Acar’da OKAF’24 Fuarına katılan iş insanlarına teşekkür
Havza TSO Başkanı Acar’da OKAF’24 Fuarına katılan iş insanlarına teşekkür Samsun Güncel Haber

Havza TSO Başkanı Erkan Acar 1000'den fazla öğrenciyi, Türkiye'nin çeşitli şehirlerinden mezunları, Türkmen öğrenciler de dahil olmak üzere Türkiye'de eğitim gören uluslararası öğrencileri bir araya getiren geniş çaplı bir etkinlik olan OKAF'24 Fuarına katılan Havzalı ve Havza’da yatırımları bulunan iş insanlarına teşekkür ederek; “ Kariyer fırsatları, eğitim ve gelişim konularına odaklanan fuar, katılımcılara, kendilerine sunulan çeşitli fırsatlar ve başarılı bir kariyer için kendilerini nasıl hazırlayabilecekleri hakkında bilgi edinmeleri için eşsiz bir fırsat sağladı.” Dedi.

Fuar’da çok sayıda Havza’da yatırımları bulunan firmanın katılmasının kendilerini gururlandırdığını belirterek; “ Havzamızda üretim yapan ve istihdama katkı sunan firmalarımızın stantlarının görmüş olduğu ilgiden oldukça memnun kaldık. Havza TSO Başkanı olarak Havzamızda üretim yapan ve istihdama katkı sunan firmalarımıza  OKAF'24 Fuarına katılımlarından, istihdama ve ekonomiye vermiş oldukları desteklerden ötür teşekkür ederim. Ayrıca fuarda bizleri yalnız bırakmayan başta Havza Kaymakamımız Mustafa Ayvat, Belediye Başkanımız Sebahattin Özdemir olmak üzere herkese teşekkür ederim.”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak