Sedat Uygun: “Gençliğin sesi olmak için adayım”

Samsun’da birçok sivil toplum kuruluşunda etkin rol alan genç iş insanı ve eğitimci İsmail Sedat Uygun, CHP Atakum Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı oldu.

Sedat Uygun: “Gençliğin sesi olmak için adayım”
Sedat Uygun: “Gençliğin sesi olmak için adayım” Samsun Güncel Haber

Samsun‘da birçok sivil toplum kuruluşunda etkin rol alan genç iş insanı ve eğitimci İsmail Sedat Uygun, CHP Atakum Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı oldu. Başvuru dosyasını ön seçimden büyük bir üstünlükle çıkan CHP Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Serhat Türkel’e teslim eden Uygun, gençler için göreve talip olduğunu dile getirdi.

 

Uygun şunları söyledi:

“Ülkemiz genç ve dinamik bir nüfusa sahip. Özellikle Avrupa ülkeleriyle kıyaslandığı zaman bu durum ayırt edici bir özellik halini alıyor. Ancak, genç nüfusa sahip olan ülkeler sosyal, ekonomik ve siyasi sorunlarla karşılaşabilmekte ve bu sorunları çözebilecek adımlar atması gerekmektedir.

 

Ben de bir çok sivil toplum kuruluşunda yer alarak edindiğim tecrübe ile yaşadığım ve iş yerim olan Atakum ilçesinde, değişimin ve yeniliğin gözle görülür şekilde başladığı CHP’de göreve talibim. Gençliğin sesini daha özgür duyurmak, değişim ve yepyeni projeler için ben de başvurumu yaptım”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak