İlkadım Belediye Başkan Adayı Kurnaz, Coşkuyla Karşılandı

Samsun’da Cumhur İttifakı’nın İlkadım Adayı olan İhsan Kurnaz, bir dönem ‘başkanlığını’ yaptığı AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Teşkilat üyeleri ve vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı, İlçe Başkanı Ersin Kasap ile birlikte parti binası önünde vatandaşlara ve partililere seslendi.

 İlkadım Belediye Başkan Adayı Kurnaz, Coşkuyla Karşılandı
 İlkadım Belediye Başkan Adayı Kurnaz, Coşkuyla Karşılandı Samsun Güncel Haber

KASAP: REKOR OY İLE KAZANACAĞIZ
Toplanan kalabalığa ilk olarak seslenen AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Ersin Kasap, büyük bir coşku ve heyecan ile Cumhur İttifakı’nın belediye başkan adaylarının tanıtıldığını belirterek, ”İlkadım ilçemizde Cumhur İttifakımızın belediye başkan adayı sayın İhsan Kurnaz başkanımız olmuştur. Allah hayırlı uğurlu eylesin. Hedefimiz 31 Mart seçimlerinde Cumhur ittifakı olarak İlkadım’da rekor bir oy ile seçimi kazanarak “Gerçek Belediyecilik sloganıyla” eser ve hizmet siyasetimizle Türkiye Yüzyılı’na yakışır çalışmalara ve projelere imza atmaktır. Biz İlkadım Teşkilatı olarak, Cumhur İttifakı olarak belediye başkan adayımız İhsan Kurnaz Başkanımız ile birlikte buna hazırız ve kararlıyız diyorum ve sizleri saygıyla sevgiyle selamlıyorum.” diye konuştu.

ÇOK BÜYÜK SORUMLULUK
Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, İlkadım'da 6 yıl ilçe başkanlığı yaptığını belirterek, ''Bugün karşınızda İlkadım Belediye Başkan Adayı olarak bulunuyorum. Bize güvenen başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, genel başkan yardımcılarımıza, milletvekillerimize, teşkilatlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu çok büyük bir sorumluluk. İlkadım ilçesi yaklaşık 40 ilden büyük bir ilçe. Sorumlulukları büyük, hizmete aç bir ilçemiz. İnşallah hep birlikte teşkilatımızla birlikte, hemşehrilerimizle birlikte bu yükün altından kalkacağız'' diye konuştu.

 

İLKADIM HİZMET ALAMADI
İlkadım ilçesi son 5 yılda hiç bir hizmet alamadığını söyleyen İhsan Kurnaz, ''İlkadım AK Parti belediyeciliği hizmetlerinden mahrum kaldı. Vatandaşımız hak ettiği hizmeti alamıyor. Bu süreçte çok kıymetli teşkilatlarımız ile vakit kaybetmeden İlkadım'da gece gündüz demeden gidilmedik yer bırakmayacağız. Çalışmadan seçim kazanılamaz. Bunu en iyi bilenlerdenim. Seçim sahada kazanılır. Bizim çok güçlü bir teşkilatımız var. Biz güçlü bir aileyiz. İnşallah Cumhur İttifakı ortağımız MHP teşkilatları ile omuz omuza İlkadım Belediyesi'ni alarak önümüzdeki, 5 yıl gerçek belediyecilik ile İlkadım'ı buluşturacağız. Hepimiz bunun için gayret edeceğiz. Hep birlikte zafere ulaşacağız'' ifadesini belirtti.

Konuşmaların ardından ilçe binasına çıkan İhsan Kurnaz, ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları üyeleriyle bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak