MURAT ŞENEL: İLKADIM'DA UYUŞTURUCUYA SAVAŞ AÇIYORUZ

İlkadım’daki parklarda güvenlik ve uyuşturucu problemi olduğunu ifade eden CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Murat Şenel, her parkı ışıl ışıl aydınlatacaklarını ve güvenlik kamerası kuracaklarını açıkladı. Şenel, “İlkadım’da güvenlik ve gençlerimiz önceliğimiz. Gençlerimizin elini bırakmayacağız” dedi.

MURAT ŞENEL: İLKADIM'DA UYUŞTURUCUYA SAVAŞ AÇIYORUZ
MURAT ŞENEL: İLKADIM'DA UYUŞTURUCUYA SAVAŞ AÇIYORUZ Samsun Güncel Haber

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlkadım Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Murat Şenel, yerel seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Halk ve esnaf buluşmalarının yanı sıra, sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütlerine yönelik ziyaretlerini de sürdüren Şenel, 100. Yıl Bulvarı üzerindeki esnafla bir araya geldi. Türkiye Ticaret Kooperatif, Eğitim, Büro ve Güzel Sanat İşçileri Sendikası’nı da ziyaret eden Şenel, Kazım Karabekir Mahallesi’nde yer alan Ortaklar Sitesi’nde vatandaşlarla buluştu. Şenel, talep ve önerileri dinleyerek notlar aldı.

“GENÇLERİMİZİ SOKAKTAN ÇEKİP ÇIKARTACAĞIZ”

İlkadım’ın öncelikli problemleri arasında uyuşturucu problemi olduğunu ifade eden Murat Şenel, “İlçemiz ne yazık ki uyuşturucu problemi ile yüzleşmekte. Uyuşturucuya savaş açıyoruz. Pırlanta gibi çocuklarımız, bu illetin elinde can çekişiyor. Göreve geldiğimiz takdirde, öncelikli çalışmalarımızdan biri de bu olacaktır. Sağlık Bakanlığı ve Emniyet Müdürlüğü’müzle istişare halinde sımsıkı çalışmayı planlıyoruz. Daha önce bu konuya eğilmeyen belediye yönetimini artık bir kenara bırakıyoruz. Bu işin bir ayağı da biziz. Bunun farkındayız. İlçemizde nitelikli ve kullanılabilir sosyal donatılar inşa edeceğiz. Gençlerimiz için ilgili ve eğitici kurslar oluşturacağız. Sosyal sorumluluk projelerimizle gençlerimizi sokaktan çekip çıkaracağız. Gençlerimizin rehabilitesi, topluma tekrar kazandırılması için elimizi taşın altına koyacağız” diye konuştu.

“HER PARKA GÜVENLİK KAMERASI KURACAĞIZ”

İlkadım’daki parklarda güvenlik problemi olduğunun altını çizen Murat Şenel, şöyle devam etti: “Parklarımızdaki sorunları gözlemliyoruz. Dersimize çalıştık. Parklarımız, hava karardığında adım atılmayacak halde oluyor. Hiçbir parkımız gece karanlığına boğulmayacak. Parklarımızı tek tek, ışıl ışıl aydınlatacağız. Bu çalışmalarımızla, parklarımızın madde bağımlılarının mekanı haline gelmesinin de önüne geçmiş olacağız. Göreve geldiğimizde, sorumluluğumuzdaki her parkımıza güvenlik kamerası kuracağız. İlkadım’da güvenlik önceliğimiz. İlkadım’da gençlerimiz önceliğimiz. Gençlerimiz bizim geleceğimiz. Onların ellerini bırakmayacağız.”

Toplantılara CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Nazan Güneysu, CHP İl Başkanı Mehmet Özdağ, CHP İlçe Başkanı Metin Telatar ve CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü de eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak