Samsun Olgunlaşma Enstİtüsü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü KUTLADI

Samsun Olgunlaşma Enstitüsü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde, 7 Mart'ta gerçekleştirdiği özel bir kahvaltı programıyla Samsun'un önde gelen girişimci kadınlarını ağırladı. Etkinlik, Kültür Sanat Kafe'de düzenlendi ve şehrin iş, sanat ve eğitim alanlarında faaliyet gösteren önemli kadın figürleri bir araya getirdi.

Samsun Olgunlaşma Enstİtüsü,  8 Mart Dünya Kadınlar Günü KUTLADI
Samsun Olgunlaşma Enstİtüsü,  8 Mart Dünya Kadınlar Günü KUTLADI Samsun Güncel Haber

Programa katılanlar arasında NEVA YAPIM'dan Muradiye Ergin, Ticaret Sanayi Odası'ndan Emine Karaçuha Yılmaz, Arzu Soğancı ve Belgin Onur, Büyükşehir Belediyesi'nden Didem Çelebi ve Özlem Başoğlu, Yapı Kredi İlyasköy Şubesi'nden Gülistan Aşar Kurtoğlu, KOSGEP'ten Nebahat Livaoğlu, Esnaf Sanatkarlar Odası'ndan Pelin Kaya ve bağımsız mimar Filiz Pakel yer aldı.

Kahvaltının ardından, konuklara Samsun Olgunlaşma Enstitüsü'nün çalışmaları hakkında bilgiler verildi ve kurum gezdirildi. Ayrıca, özel olarak hazırlanan Ebru Etkinliği'ne katılan katılımcılar, ebru sanatını deneyimleme fırsatı buldular ve kendi ebru çalışmalarını gerçekleştirdiler.

Etkinlik, Samsun Olgunlaşma Enstitü Müdürü Arzu Yıldırım ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hanife Öztürk Erdin'in önderliğinde düzenlendi. Bu etkinlik, Samsun'daki girişimci kadınları desteklemek ve onların başarılarını kutlamak amacıyla organize edildi.,

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak