TÜFEKCİ’DEN VALİ TAVLI’YA ZİYARET

İyi Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci, Samsun Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret ederek, ‘‘Sayın valimiz Orhan Tavlı’ya nazik kabul ve ilgileri için teşekkür ediyorum’’ dedi.

TÜFEKCİ’DEN VALİ TAVLI’YA ZİYARET
TÜFEKCİ’DEN VALİ TAVLI’YA ZİYARET Samsun Güncel Haber

İyi Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı İmren Nilay Tüfekci, Samsun Valisi Orhan Tavlı’ya nezaket ziyaretinde bulunarak, “Sayın valimizi daha önce görev yaptığı yerlerden tanıyoruz. Kendisinin şehrin bütün dinamikleriyle birlikte hareket ederek Samsun için ortaya koyduğu güzel enerji için teşekkür ediyoruz. Şehrimiz her özelliğiyle dünyanın en özel kentlerinden biri. Bu anlamda katkı sağlamak için atılan her adımın çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Hem valilik hem de emniyet müdürlüğümüzün vatandaşımız güven ve huzuru için gece gündüz demeden yaptıkları çalışmaları takip ediyoruz. Yerel Yönetim demek sadece belediyeler demek değildir. Bu anlamda bütün yerel yönetim unsurları olarak uyum içinde olmak, şehre her anlamda güç katacaktır. Sayın Valimiz nezdinde bütün mesai arkadaşlarına çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

 

Samsun Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaretinde İyi Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci’ye, İlkadım İlçe Başkanı Serkan Albayrak ve İlkadım Belediye Meclis Üyesi Adayı Davut Numanoğlu ve beraberindeki heyet eşlik etti. Vali Tavlı, ziyaretleri dolayısıyla Tüfekci’ye teşekkürlerini ileterek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak