Havza Adliyesine Samsun Ağır Cezadan Gelin

Havza Adliyesi Asliye Hukuk/Sulh Hukuk Hakimi Ahmet Tahsin Altunışık hayatını Samsun 3. Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Hakim Rukiye Toka ile hayatlarını attıkları imzalar ile birleştirdiler.

Havza Adliyesine Samsun Ağır Cezadan Gelin
Havza Adliyesine Samsun Ağır Cezadan Gelin Samsun Güncel Haber

Havza Adliyesi Asliye Hukuk/Sulh Hukuk Hakimi Ahmet Tahsin Altunışık ve Samsun 3. Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Hakim Rukiye Toka Havza Belediyesinde düzenlenen nikah merasimi ile mutlu bir hayata birlikte evet dediler.

Genç çiftin nikahını Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir tarafından kıyılırken, şahitliklerini Havza Kaymakamı Mustafa Ayvat, eşi Hakim Kübra Pala Ayvat ve gelinin arkadaşları yaptılar.

Genç hakim çift Cumhuriyet Başsavcısı Aliozan Karaçar, Cumhuriyet Savcısı Feyyaz Narin, Cumhuriyet Savcısı Yücel Sağlam, Cumhuriyet Savcısı Afife Nihan Elmas, Havza Adilyesi Hakimleri Suat Uçar, Özlem Heıdari ve dostlarının katıldığı merasimde ömür boyu mutluluğa imza attılar.

Kıyılan nikahın ardından genç çifte evlilik cüzdanlarını Havza Kaymakamı Mustafa Ayvat verdi.

Kaymakam Ayvat genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek; “ Rabbim inşallah sizler birlikte uzun, sağlıklı, hayırlı ve mutlu bir ömür dilerim.”dedi.

Genç çifte nikah defterlerine imza attıkları kalemleri hediye eden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise genç çifti tebrik ederek; “İnşallah evliliğiniz daim ve bereketli olsun. İnşallah hediye etmiş olduğumuz kalemler ile hayırlı işlere hep birlikte imza atarsınız. Sizlere mutluluklar dilerim.”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak