Muhammed Okutan: Bu seçimde adaylar ve projeler yarışacak

Saadet Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı Muhammed Okutan, Karasamsun Mahallesinde vatandaşlara hitap etti. Okutan, önümüzdeki seçimlerin bir genel seçim değil, yerel seçim olduğunu hatırlatarak, bu seçimde partilerin ve genel başkanların değil adayların ve projlerin yarışması gerektiğini söyledi.

Muhammed Okutan: Bu seçimde adaylar ve projeler yarışacak
Muhammed Okutan: Bu seçimde adaylar ve projeler yarışacak Samsun Güncel Haber

Partizanca yaklaşımlardan uzak durduklarını belirten Okutan, ‘‘Biz bir siyasi partinin adayı değil, İlkadım’ın adayıyız. Biz İlkadım’a hizmet etmek için geliyoruz. İlkadım’ı daha güçlü bir geleceğe taşımak ve çocuklarımıza daha güzel bir İlkadım bırakmak için mücadele ediyoruz. Hizmette partizanlığa müsamaha göstermeyeceğiz.’’dedi.

MİLLETİMİZ BİZE GÜVENİYOR

Herkesin farklı siyasi tercihleri olabileceğini ancak yerel seçimlerde partilere ve genel başkanlara bakarak oy kullanmak yerine adaylara ve projelere bakarak oy kullanılması gerektiğini kaydeden Okutan, ‘‘31 Mart’ta sandık başına giderek bir tercihte bulunağız. İlkadım’ı 5 sene boyunca yönetecek bir başkan ve belediye meclisini seçmiş olacağız. Hiçbir siyasi partinin genel başkanı gelip İlkadım’ı yönetmeyecek. Burda bulunan başkan burayı yönetecek. O yüzden diyoruz ki, adaylara bakın, adayların projelerine bakın. Biz kendimize ve projelerimize güveniyoruz. Milletimizin de bize güvendiğini gittiğimiz heryerde hissediyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak