Başkan Adayı Ender Gür'den 'Yeşil Çarşamba'ya yakışır bir proje daha

Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, Yeşilırmak'ın hemen kıyısındaki Beyyenice ve Çay mahallelerine rekreasyon alanları oluşturacaklarını belirterek, "Spor, mesire ve yaşam alanlarıyla dolu bu proje, tam da yeşil Çarşamba'ya yakışır bir eser olacak" dedi.

Başkan Adayı Ender Gür'den 'Yeşil Çarşamba'ya yakışır bir proje daha
Başkan Adayı Ender Gür'den 'Yeşil Çarşamba'ya yakışır bir proje daha Samsun Güncel Haber

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Cumhur İttifakı AK Parti Adayı olan Ender Gür, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Başkan Adayı Ender Gür ve beraberindekiler Yunus Emre Caddesi ve Müftüoğlu Sokak'taki esnaf gezilerinin ardından teravihten sonra ise Beyyenice, Kumköy ve Gökçeli mahallelerini ziyaret etti. 

Ziyaretlerde vatandaşlarla buluşan ve projelerini açıklayan Başkan Adayı Ender Gür, büyük önem verdiklerin yeni rekreasyon alanları çalışmasından da bahsetti. Ender Gür, hem Beyyenice, hem de Çay mahallesinin Yeşilırmak kıyısına yeni rekreasyon alanları oluşturacaklarının altını çizdi. 

REKREASYON PROJESİNİ AÇIKLADI
Ender Gür, "31 Mart itibariyle Çarşamba'da yeni bir dönem başlayacak. Bu altın dönemin her anını planlıyoruz. Proje ekibimiz çalışmalarını noktalamak üzere ve kitapçığımız bitti. Bu zamana kadar bazı projelerimizi açıkladık ama rekreasyon alanı projelerimizi yeni duyuruyoruz. Hem Beyyenice, hem de Çay mahallelerimizin Yeşilırmak kıyısındaki bölümlerine içerisinde futbol, basketbol, voleybol sahalarının, tenis kortlarının, yürüyüş yollarının, mesire alanının olacağı rekreasyon alanları yapacağız. Zaten adı Yeşil Çarşamba olan ilçemiz bu yeni alanlarla daha da yeşillenecek" dedi. 

BİR TAŞLA İKİ KUŞ VURACAĞIZ
Başkan Adayı Gür, şöyle devam etti: "Birileri çıkmış 'Ada Parkı betonlaştırdılar' diyor. Ada Park'ta bulunan Çarşambaspor Tesisleri'ni kaldırıp, yapımı süren yüzme havuzunun yanına taşıyacağız. Bu sayede bir taşla iki kuş vuracağız. Hem Çarşambaspor daha modern ve büyük tesislere kavuşacak, hem de Ada Park'taki tesisi mesire alanına çevirip vatandaşlarımızın için harika bir bölüm açacağız. Biz bir adım atarken, sonrakini de hesaplıyoruz. Artık Çarşamba için yeni bir dönem başlıyor. Hizmet için kolları sıvadık, 31 Mart'ı iple çekiyoruz" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak