YENİ DOĞAN BEBEKLERİN İLK HEDİYESİ BAFRA BELEDİYESİ’NDEN

Bafra Belediyesi, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında ilçede hayata geçirdiği “Hoş Geldin Bebek” projesi ile ailelere destek olmaya devam ediyor.

YENİ DOĞAN BEBEKLERİN İLK HEDİYESİ BAFRA BELEDİYESİ’NDEN
YENİ DOĞAN BEBEKLERİN İLK HEDİYESİ BAFRA BELEDİYESİ’NDEN Samsun Güncel Haber

Yeni doğan bebeklerin ihtiyaçlarının giderilmesine katkı sağlamak ve bebeğini kucağına alan ailelerin mutluluklarına ortak olmak amacıyla sürdürülen projede Bafra Belediyesi ekipleri; Bafra Devlet Hastanesi ve Özel Medibafra Hastanesi’nde yeni doğan bebekleri ve ailelerini ziyaret ederek “Hoş Geldin Bebek” setini hediye ediyor.

Dünyaya merhaba diyen bebeklere Bafra Belediyesi’nin ilk hediyesi olan özel setin içerisinde; üst ve iç zıbın, patikli pantolon, badi, bebek önlüğü, eldiven, çorap ve bere yer alıyor.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, sosyal belediyecilik anlayışı ile başlatılan proje hakkında “Yeni doğan yavrularımızın ilk hediyesi Bafra Belediyesi’nden. İlçemizde sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında hayata geçirdiğimiz insan odaklı projeler ile hemşehrilerimizin her anında hep yanında olmaya devam ediyoruz. Yeni doğan bebeklerimiz için başlattığımız bu çalışma hem ailelerimizin hem de bizlerin yüzünü güldürüyor. Ailelerimizi tebrik ediyor; yeni doğan bebeklerimize sağlıklı, uzun ömürler diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak