Hamdi Yıldız: YAŞLILARIMIZ İÇİN HUZUR VE BAKIM EVİ KURACAĞIZ

Bafra belediye başkan adayı Hamdi Yıldız gönüllere dokunmaya devam ediyor. Açıkladığı projeler Bafra halkı tarafından takdir topluyor.

Hamdi Yıldız: YAŞLILARIMIZ İÇİN HUZUR VE BAKIM EVİ KURACAĞIZ
Hamdi Yıldız: YAŞLILARIMIZ İÇİN HUZUR VE BAKIM EVİ KURACAĞIZ Samsun Güncel Haber

Başkan adayı Yıldız'ın açıkladığı projeleri arasında botanik bahçe, kimsesizler Şevkat evi, katlı otopark, açık ve kapalı oto parklar, ihtiyaç sahipleri için Bafra belediyesi sosyal kart, engelliler yaşam ve Spor merkezi, aile piknik Park, üniversite öğrencileri için ulaşım ve eğitim desteği üniversite kart, Sokak hayvanları barınağı ve pati park, yabancı dil ve meslek kursları, Kapıkaya uluslararası turizm merkezi, kadınlar spor ve fitness salonu, çocuklar için oyun dünyası ve teknoloji park, engelli çocuk oyun parkları, engelli çocuklarımız için engelsiz kreş, belediye makamının halkın ayağına indirilmesi, kent konseyi, gençlik meclisi ve çiftçi konseyi kurulması dikkat çekiyor.

İyi Parti Bafra Belediye başkan adayı Hamdi Yıldız, bakıma muhtaç ve yaşlılar için yaşlılar vefa bakım ve huzur evi kuracaklarını söyleyerek yeni bir farkındalık oluşturarak büyük destek gördü.

Bafra belediye başkan adayı Hamdi Yıldız, israfa, yap boza temsil ve ağırlamaya ki savurganliga son vererek buralardan oluşacak tasarruflari proje ve hayat şartlarından bunalan halka destek olarak vereceklerini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak