MUHAMMED OKUTAN: HİÇBİR ÇOCUK OKULA AÇ GİTMEYECEK

Saadet Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı Muhammed Okutan, vatandaşların ilgi odağı haline gelmeye devam ediyor. Okutan, ilçenin her köşesini kararlılıkla gezip, halkın nabzını tutarak, projelerini ve vaatlerini yerinde paylaşıyor.

MUHAMMED OKUTAN: HİÇBİR ÇOCUK OKULA AÇ GİTMEYECEK
MUHAMMED OKUTAN: HİÇBİR ÇOCUK OKULA AÇ GİTMEYECEK Samsun Güncel Haber

SOSYAL BELEDİYECİLİKTE İLKADIM MARKA OLACAK
Öncelikli hedefinin İlkadım’da çocukların okula aç gitmeyeceği bir ortamı sağlamak olduğunu belirten Okutan, Destek Kart ve Kantin Kart gibi sosyal yardım programlarıyla dar gelirli ailelere destek olacaklarını vurguladı. Okutan, sosyal belediyecilikte İlkadım’ı marka haline getireceklerini ve ilçenin yaşam kalitesini artırmak için çeşitli adımlar atmaya hazır olduklarını ifade etti.

İLKADIM’DA DEĞİŞİM BİZİMLE OLACAK
İşsizlik sorununa çözüm bulmak adına Tekstil Atölyeleri, İstihdam Garantili Meslek Edindirme Kursları ve belediye bünyesinde kurulacak üretim tesisleri gibi önemli adımların atılacağını dile getiren Okutan, ‘‘Tekstil Atölyeleri, İstihdam Garantili Meslek Edindirme Kursları ve belediye bünyesinde kuracağımız üretim tesisleriyle istihdam sağlayarak işsizlik sorununu çözecek adımlar atacağız. İlkadım'ı yaşanabilir bir hale getirip, göçün önüne geçeceğiz. Hep birlikte İlkadım’ı güçlü bir geleceğe taşıyacağız. İlkadım'da değişim bizimle olacak.’’dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak