Dündar: Aklımda fikrimde hep Çarşamba var

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Çarşamba Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Hüseyin Dündar yüzlerce kişiyle iftar yaptı.

Dündar: Aklımda fikrimde hep Çarşamba var
Dündar: Aklımda fikrimde hep Çarşamba var  Samsun Güncel Haber

Kızılay caddesi ve AVM esnafı ile iftarda bir araya gelen Dündar'a halkın sevgisi ve ilgisi büyük oldu.

İftar sonrası bir konuşma yapan Hüseyin Dündar; "Bize olan sevginiz ve ilginiz Çarşamba'nın geleceği için omuzlarımızdaki yükü çok daha fazla artırıyor. Biz bu saatten sonra seçim sonuçlarını değil ilçemizin geleceğini yarınlara taşıyacak olan kadrolarımızı oluşturuyoruz. Birlikte başaracağız ve hep birlikte Çarşamba olacağız." diye konuştu.

Kendisinin ilçesine hizmet etmekten başka bir şey düşünmediğini sözlerine ekleyen Dündar; "İlçemizin kaybedecek bir günü bile yok. Kaldığımız yerden daha büyük bir şevk ve inançla yolumuza devam edeceğiz. 15 yıl boyunca gece gündüz demeden kentimize nasıl hizmet ettiysek aynı anlayımız bu seçimlerden sonra da devam edecek." dedi.

Kısır siyasi çekişmelerin asla içinde olmayacağını bunun ilçeye de bir faydası bulunmadığını dile getiren Dündar sözlerini şöyle tamamladı: "Ben hizmet odaklı bir insanım. Siyaset yaparken nezaket ve zarafeti elden bırakmadım. Benim siyaset anlayışımda halkıma hizmet, ilçemin geleceğinin önünü açmak ve gelecek kuşaklara güzel bir Çarşamba bırakmak var."
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak