Dündar: Çarşamba'yı hizmete boğacağız

Çarşamba Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Hüseyin Dündar seçim gezilerine ara vermeden devam ediyor.

Dündar: Çarşamba'yı hizmete boğacağız
Dündar: Çarşamba'yı hizmete boğacağız Samsun Güncel Haber

Hem merkez de hem köyler de yoğun bir tempo ile çalışıp vatandaslarla buluşan Dündar halkın büyük sevgisi ve ilgisiyle karşılaşıyor.

Yeni dönem de ilçeyi büyük hizmetlerle buluşturacaklarını söyleyen Dündar; "Biz gittiğimiz yerlerde "Nerede kalmıştık?" diyoruz. İşte buradayız yine karşınızdayız. 15 yıl boyunca sizlere hizmet etmekten yorulmadık. Bir dönem ara verdik şimdi bağımsız aday olarak karşınızdayım. Hizmetin partisi olmaz. Hizmet etmek halkı sevmekle, ilçeye aşık olmakla olur. Biz bu sevdayla çalışıyoruz. Gayret bizden takdir sizden." ifadelerini kullandı.

Seçimlere 15 günlük kısa bir süre kaldığını ve bu seçimleri açık bir farkla kazanacaklarını ifade eden Dündar; "Bizim görev yaptığımız dönem de hizmetsiz bir günümüz bile olmadı. Bu kurumlar günü geldiğinde halka hesap vermeyi karşınıza çıkarır. Biz halkımıza hesap vermeye hazırız. Ben bu şehrin öz evladıyım. Aldığım büyük sorumluluklardan hiç kaçmadım yine aynı heyecanla çalışmaya devam edeceğim. Sandık karşınızda mühür siz de. Mevlam neylerse güzel eyler." dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak