Çarşamba'da Dündar sevgisi sokaklara taştı

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Çarşamba Bağımsız Belediye Başkan Adayı Hüseyin Dündar'a vatandaşın ilgisi gün geçtikçe büyüyor.

Çarşamba'da Dündar sevgisi sokaklara taştı
Çarşamba'da Dündar sevgisi sokaklara taştı  Samsun Güncel Haber

Gittiği her yerde büyük bir coşku ve insan seliyle karşılanan Dündar Sahil Mahallesi, Durusu ve Demirli Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.

Tezahüratlar eşliğinde karşılanan Dündar burada yaptığı konuşmada; " Sizlerin bu sevgi ve ilgisi sorumluluğumuzu daha da artırıyor. Ben memleketim ve sizler için çalışmaktan ve mücadele etmekten asla vazgeçmedim. Aynı şevk ve heyecanla bu anlayışımız yeni dönem de devam edecek." dedi.

Yeni dönem de istihdam projelerine ağırlık vereceklerini dile getiren Dündar; "Ülkemizin en kronik sorunlarından biri elbette işsizlik. Bizler yeni dönem de özellikle istihdam projelerine ağırlık verip bu konu da halkımızı rahatlatmak onların çocuklarını iş aş sahibi yapmak istiyoruz. Gücümüz var, tecrübemiz var, kararlılığımız var ve en önemlisi yüreğimiz var. " diye konuştu.

Seçimlere 2 hafta kaldığını sözlerine ekleyen Dündar; "Biz bu seçimleri kazanacağımızı biliyor, hazırlıklarımızı da buna göre yapıyoruz. Belediyeyi dürüst, ahlaklı yönetecek kadrolarımız ve iş yapacak ekiplerimiz şimdiden hazırlıklara başladılar. Sizin helal oylarınız ve bize olan güveninizle Çarşamba'da yeni bir tarih yazacağız." ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak