BAFRA’YA HALK KÜTÜPHANESİ VE OKUMA SALONU PROJESİ

Bafra Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç, son yıllarda hayata geçirdiği birbirinden özgün projeler, dev yatırımlar ve önemli hizmetlerle ilçenin çehresini değiştiriyor.

BAFRA’YA HALK KÜTÜPHANESİ VE OKUMA SALONU PROJESİ
BAFRA’YA HALK KÜTÜPHANESİ VE OKUMA SALONU PROJESİ Samsun Güncel Haber

Bafra olarak Türkiye Yüzyılı’nı dolu dolu geçirmek istediklerini ve yeni dönem projelerini bu doğrultuda şekillendirdiklerini belirten Başkan Kılıç, Başta gençler olmak üzere ilçenin tamamını kapsayan Sosyal-Kültürel beklentilere yer veren projeleri hayata geçireceklerini, bunlardan bir tanesinin de Halk Kütüphanesi ve Okuma Salonu Projesi olduğunu ifade etti.

Başkan Kılıç, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Bakanlarımız ve milletvekillerimizin desteği ile belediyemize geçen eski vergi dairesi binasını restore ederek okuma salonu ve kütüphane haline getireceğiz. İlçemizin sosyal yaşamına katkı sağlayacağımız projemiz başta gençler ve çocuklar olmak üzere her yaş grubunun rahat ve huzurlu bir ortamda ders çalışma, kitap okuma, güncel yayınları takip etme ve araştırma yapmasında öncü olacak; kaynaşmanın, paylaşmanın, kardeşliğin ve sosyalleşmenin de adresi olacak” dedi.

Her projenin merkezinde her zaman gençlerin olduğunu hatırlatan Başkan Kılıç, “Millet Kıraathanemiz şuan 70’in üzerinde öğrencimize haftanın 7 günü, ikramlar ve sınırsız internet imkanıyla hizmet veriyor. İlçenin bu noktadaki beklentisinin farkındayız. Halk Kütüphanesi ve Okuma Salonu Projemizi bu bilinçle hazırladık. Eski vergi dairesi binasını dokusuna uygun restore ederek Halk Kütüphanesi ve Okuma Salonu haline getireceğiz. Söz konusu proje kütüphane ve okuma salonu olarak planlandı. Hem ferah hem de oldukça konforlu bir alan olacak olan Okuma Salonu, sınavlarına çalışacak öğrenciler için de güzel bir ortam sunacak. Şehir merkezinde, ulaşım sorunu olmayanprojemizi yeni dönemde hızlı bir şekilde Bafra’nın hizmetine sunacağız” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak