CHP Havza Belediye Başkan Adayı Çoban ; “Hizmet üreteceğiz.”

CHP Havza Belediye Başkan Adayı Ertaş Çoban seçim çalışmaları kapsamında gündüz esnaf ziyaretleri gerçekleştirirken gece bölümünde ise kırsal mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

CHP Havza Belediye Başkan Adayı Çoban ; “Hizmet üreteceğiz.”
CHP Havza Belediye Başkan Adayı Çoban ; “Hizmet üreteceğiz.” Samsun Güncel Haber

CHP Havza Belediye Başkan Adayı Ertaş Çoban, CHP İle Başkanı Şener Geçit ve Belediye Meclis Üyesi Adayları  seçim çalışmaları kapsamında ilçe merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek projelerini anlatarak destek istediler.

CHP Havza Belediye Başkan Adayı Ertaş ve beraberindekiler çalışmalarının gece bölümünde ise kırsal mahalle ziyaretleri gerçekleştirerek seçmenlerden destek istediler.

CHP Havza Belediye Başkan Adayı Ertaş Çoban vatandaşların ilettikleri talepler doğrultusunda notlar aldıklarını belirterek, seçim sonrasında tekrardan mahalleleri ziyaret edeceğini ve planlanan çalışma programları çerçevesinde hizmetlerin vatandaşlarla buluşturulacağını ifade etti.

Mahalle ziyaretlerinde konuşma gerçekleştiren CHP Havza Belediye Başkan Adayı Ertaş Çoban; “Elimizdeki imkanlar dahilinde belediyemizin bütçesini verimli kullanarak, mahallelerimizin sorunlarını öncelik sırasına göre çözüp, hizmetlerimizi mahalle sakinlerimizle buluşturacağız. İnsanoğlu yaşadığı sürece sorun hiçbir zaman bitmez. Bu sorunları tespit etmek ve bu doğrultuda çalışmalar yapmak için mahalle ziyaretlerimizi tüm hızıyla sürdürerek, mahalle sakinlerimizin taleplerini dinliyoruz. Bu talepler doğrultusunda projeler yaparak, hizmet üreteceğiz. Tüm mahalle sakinlerimizden 31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimlerde destek bekliyoruz. Bizleri kabul ederek ağırlayan başta üzere tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak