Kıbrıs gazisinin evinde iftar

Samimi iftar programında Vezirköprü Yurt Müdürlüğü öğrencileri, Kıbrıs Gazisi Mehmet Zengin'in evinde temizlik yaparak iftarı hazırladı. İl Müdürümüz Feyzullah Dereci'nin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, paylaşım ve dayanışmanın önemini vurguladı.

Kıbrıs gazisinin evinde iftar
Kıbrıs gazisinin evinde iftar Samsun Güncel Haber

SAMİMİ BİR PROGRAM OLDU
Vezirköprü Yurt Müdürlüğü öğrencilerinin Ramazan Etkinlikleri Kapsamında, durağı Kıbrıs Gazisi Mehmet Zengin’in evi oldu. İftar öncesinde öğrenciler, Kıbrıs Gazisi Mehmet Zengin’in evinde temizlik  yaparak, hazırlıkları gerçekleştirdi. Gönüllü gençlerin yaptığı hazırlıkların ardından Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, iftar programı katıldı. Kıbrıs Gazisi Mehmet Zengin ve ailesi gerçekleştirilen iftar samimi bir ortamda geçti.

‘RAMAZAN AYI BEREKET AYIDIR’
Kıbrıs Gazisi Mehmet Zengin’in anılarını anlattığı iftarda konuşan Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, “Ramazan aynı bereket ayıdır. İmkanı olanın ihtiyaç duyana yardım ettiği, paylaşıldıkça güzelleşen bir aydır. Kıymetli öğrencilerimizle birlikte, güzel ülkemiz için Gazi olan Mehmet Zengin amcamızla birlikte iftarımızı yaptık. Bizlere evinin kapısını açtığı için kendisine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak