Ender Gür Çarşambalıların Gönlüne Girdi

Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, esnaf ziyaretleri, halk buluşmaları ile mitinglerdeki pozitif enerjisiyle ve sıcak diyaloglarıyla Çarşambalıların gönlüne girdi. Gür, "Yıllardır siyaseti halkın içinde yapmanın bize verdiği tecrübe ile söyleyebilirim ki, Çarşambalı hemşehrilerimiz kararını çoktan bizden yana vermiş" dedi.

Ender Gür Çarşambalıların Gönlüne Girdi
Ender Gür Çarşambalıların Gönlüne Girdi Samsun Güncel Haber

31 Mart yerel seçimlerinde artık son düzlüğe girilirken, Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür de, temposunu artırdı. Adaylığının açıklandığı 4 Şubat'tan bu yana Çarşamba'da girilmedik sokak, gitmedik mahalle bırakmayan Ender Gür, hemşehrilerinin sevgisini kazanmayı başardı. 

Gündüz esnaf ziyaretleri, halk buluşmaları, kamu ve iş dünyası ziyaretler yapıp, akşam da mahalle mitingleriyle projelerini anlatan Ender Gür, yoğun tempoya rağmen sahadaki pozitif enerjisi, sıcak diyalogları, çözüm üreten hamleleriyle hemşehrilerinden geçer not aldı. 

HEMŞEHRİLERİM KARARINI VERMİŞ
Seçim çalışmalarını değerlendiren Ender Gür, "Seçim atmosferinde artık son bölüme girdik. Çarşamba'da sıkılmadık el, gidilmedik mahalle bırakmadık. Projelerimizi anlatıyoruz, vatandaşımızın sorunlarını dinliyoruz, anında çözüm önerileri sunuyoruz. Taleplere göre yeni projeler şekillendiriyoruz. Uyumlu belediyeciliğin önemini, Büyükşehir Belediyesi'nin bize katacaklarını, Merkezi hükümet desteğinin ilçemize nasıl sınıf atlatacağını anlatıyoruz. Hemşehrilerimiz de bizlere sıcak bir teveccüh gösteriyor. Yıllardır siyaseti halkın içinde yapmanın bize verdiği tecrübe ile söyleyebilirim ki, Çarşambalı hemşehrilerimiz kararını çoktan bizden yana vermiş. Hepsine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

SAMSUN BASININDAN DESTEK ZİYARETİ

Aynı zamanda Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti üyesi olan Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür'e, basın mensuplarından destek geldi. Seçim çalışmalarını takip etmek için Çarşamba'ya giden gazeteciler, günün sonunda ise Başkan Adayı Ender Gür'le bir araya geldi. Ender Gür, "Eminim ki, başkan seçildiğimde gazeteci dostlarım; içlerinden birisinin bu göreve gelmesinden dolayı büyük mutluluk duyacak. Üyesi olduğum cemiyetimiz için Çarşamba'ya bir çalışma ofisi kurmayı planlıyorum. İnşallah bunu gerçekleştireceğim" dedi. Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve Türkiye Spor Yazarları Derneği Samsun Şube Başkanı Murat Sandıkçı da, Başkan Adayı Ender Gür'e seçim çalışmalarında başarı diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak