CHPliler Hüseyin Dündar'a mı oy verecek?

Samsun'un Çarşamba ilçesinde CHP Belediye Başkan Adayı İlhan Yürükcü, saha çalışmaları, vatandaşlarla diyalogu ve pozitif söylemleriyle iddialı duruma gelirken, bazı CHPlilerin bağımsız Hüseyin Dündar'a oy vereceği iddiaları ilçeyi karıştırdı.

CHPliler Hüseyin Dündar'a mı oy verecek?
CHPliler Hüseyin Dündar'a mı oy verecek? Samsun Güncel Haber

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Belediye başkanlığı yarışı çok kızıştı. AK Partili Ender Gür, CHPli İlhan Yürükcü ve bağımsız AK Parti'den ayrılma Hüseyin Dündar arasında çetin bir yarış sürüyor. CHPli aday İlhan Yürükcü, anketler ve beklenenin aksine sahada iyi çalışması, vatandaşlarla iyi diyalogu ve pozitif söylemleriyle iddialı duruma geldi. İlhan Yürükcü'nün partisinin oy oranını artırmasına kesin gözle bakılıyor. 

Ancak şu anda ilçede CHP içinde çatlak olduğu iddiaları konuşuluyor. Kendi partisine güvenmeyen bazı CHPlilerin, AK Parti'yi devirmek için bağımsız Hüseyin Dündar'a oy vereceği iddia ediliyor. CHP Başkan Adayı İlhan Yürükcü seçimde iddialı duruma gelirken, bu iddialar ise kafaları iyice karıştırdı.

İlçedeki üst düzey CHPli isimlerinin parti tabanıyla sık sık toplantılar yaparak bu durumu çözmek için çalışmalara başladığı öğrenildi. İlhan Yürükcü'yle ilçede uzun süredir hasret kaldıkları başkanlığı almaya yaklaşan CHP'nin il başkanlığı düzeyinde de çalışma içinde olduğu konuşuluyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak