Muhammed Okutan: Milletimiz denenmişleri denemek istemiyor

Saadet Partisi İlkadım Belediye Başkan adayı Muhammed Okutan, ‘‘İlkadım’ı dörtsiyasi zihniyette yönetti. Milletimiz memnun kalıpda üst üste hiçbirine görev vermedi. Bu sefer bir değişim olacak. Bu değişim de bizimle olacak. Milletimiz denenmişleri denemek istemiyor, bir alternatif arıyor. O alternatifte biziz.’’dedi.

Muhammed Okutan: Milletimiz denenmişleri denemek istemiyor
Muhammed Okutan: Milletimiz denenmişleri denemek istemiyor Samsun Güncel Haber

Saadet Partisi İlkadım Belediye Başkan adayı Muhammed Okutan, esnaf ziyaretlerine ve mahalle toplantılarına hız kesmeden devam ediyor.

KENT LOKANTASI
İlkadım’ı güçlü bir geleceğe taşımak için sayısız projeleri olduğunu söyleyen Okutan, mahalle toplantılarında projelerini açıklamaya devam ediyor. İlkadım’da yoksulluğu ve işsizliği ortadan kaldıracak adımlar atacaklarını belirten Okutan, Öncelikle, öğrencilere ve dar gelirli vatandaşlarımıza yönelik olarak Kent Lokantaları'nı hayata geçireceğiz. Bu lokantalarda cüzi fiyatlarla hizmet verecek ve halkımızın ekonomik olarak rahatlamasını sağlayacağız.’’ ifadelerini kullandı.

İSTİHDAM HAMLESİ
Üniversite öğrencilerine ve gençlere yönelik istihdam projeleri de olduğunu dile getiren Okutan, ‘‘İlkadım ilçemizde ikamet eden üniversite öğrencilerine 5 Bin TL burs vereceğiz. Üniversite sınavında dereceye giren öğrencilerimizin tüm masraflarını karşılayarak onların eğitim hayatlarını destekleyeceğiz. Ayrıca İstihdam garantili meslek edindirme kursları açarak gençlerimize yeni iş imkanları sunmayı hedefliyoruz. Bu sayede gençlerimizin iş bulma sürecine de katkıda bulunacağız.’’ şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak