İHSAN KURNAZ’DAN İLKADIM’A MÜJDE!

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz İlkadım’da yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara müjde verdi. İhsan Kurnaz, yaptığı açıklamada; dar gelirli ve ihtiyaç sahibi aileler ve emeklilere İlkadım kart vereceklerini belirterek, aynı zamanda yine dar gelirli ve ihtiyaç sahibi aileler ve emeklileri kapsayacak şekilde özel indirim imkânları sağlayacaklarını kaydetti.

İHSAN KURNAZ’DAN İLKADIM’A MÜJDE!
İHSAN KURNAZ’DAN İLKADIM’A MÜJDE! Samsun Güncel Haber

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, seçim çalışmaları kapsamında Cumhur İttifakı Teşkilatlarıyla birlikte teravih namazı sonrası Kadifekale ve Zeytinlik Mahallelerinde mahalle sakinleriyle bir araya gelerek göreve geldikleri takdirde hayata geçirecekleri projeler hakkında bilgi verdi.

GENÇERE GENÇ KART

Allah’ın izniyle seçildikleri takdirde dar gelirli ve emeklilere özel projeleri olduğunu vurgulayan İhsan Kurnaz, “Dar gelirli ailelerimiz ve emeklilerimize İlkadım Kart adı altında bir emekli kartı hazırlıyoruz. Bu sayede vatandaşlarımız belediyemizin bütün tesislinde ve anlaşmalı sağlık kuruluşları olmak üzere bütün kurumsal firmalarda yüzde otuza varan indirimlerden faydalanacaklar.

 Yine dar gelirli ailelerimizin çocuklarına üniversite okuyan çocuklarına da Genç Kart Hazırlıyoruz. Onlara da cep harçlığı yükleyeceğiz İnşallah…” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak