Kemalettin Tangal: "Verilen Sözler Tutulmadı"

Yeniden Refah Partisi'nin İlkadım Belediye Başkan adayı Kemalettin Tangal, mahalle sakinleriyle yakın temas kurmak ve onların görüşlerini almak amacıyla Hastanebaşı Mahallesi'nde bir istişare toplantısı düzenledi. Toplantıya katılan vatandaşlar, uzun süredir mahallelerine ve çevresine yapılan vaatlerin yerine getirilmemesinden ve yaşanan sorunlardan duydukları rahatsızlığı dile getirdiler.

Kemalettin Tangal:
Kemalettin Tangal: Samsun Güncel Haber

Kemalettin Tangal, mahalle sakinlerinin endişelerini dinledi ve onlara daha iyi bir İlkadım için çalışma sözü verdi. Kentsel dönüşüm ve doğalgaz gibi uzun vadeli projelerin hayata geçirilmemesinin mahalle halkını mağdur ettiğini belirten Tangal, bu konuda daha etkili ve hızlı adımlar atacaklarını vurguladı.

Buluşmada, sadece altyapı ve fiziki sorunlar değil, aynı zamanda toplumsal meseleler de tartışıldı. Zararlı alışkanlıkların yaygınlığı ve gençlerin geleceği konuları da gündeme geldi. Tangal, bu konularda da mahalle sakinlerinin görüşlerini alarak çözüm odaklı politikalar geliştireceklerini ifade etti.

Toplantı sırasında yapılan soru cevap bölümünde bir kadın katılımcı, mevcut yönetimin kendilerini görmezden geldiğini ve varoş mahalle muamelesi yaptığını belirtti. İsteklerinin ve ihtiyaçlarının dikkate alınmadığını ifade eden katılımcı, belediyenin mahalleler arasında adaletli bir hizmet dağılımı sağlamadığını dile getirdi.

Tangal, vatandaşların bu endişelerini not alarak, belediyecilik anlayışlarının herkesi kucaklayıcı ve adil bir şekilde hizmet etmek olduğunu vurguladı. Kendisinin başkan olması halinde, tüm mahallelerin ihtiyaçlarını karşılamak için çaba göstereceklerini ve adil bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak