TÜFEKCİ:BU SEÇİM SAMSUN'UN ZAFERİ OLACAK

İyi Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci, Kadifekale Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya gelerek, ‘‘Bu mübarek ayda da bizleri her gittiğimiz yerde yalnız bırakmayarak desteklerinizi gösteriyorsunuz. Bu ilgiye, sevgiye layık olmak için biz de var gücümüzle çalışıyoruz. Samsun değişim istiyor. Birlikte inandık, birlikte başarıyoruz’’ diye konuştu.

TÜFEKCİ:BU SEÇİM SAMSUN'UN ZAFERİ OLACAK
TÜFEKCİ:BU SEÇİM SAMSUN'UN ZAFERİ OLACAK Samsun Güncel Haber

İlkadım İlçesi Kadifekale Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Büyükşehir Adayı Tüfekci, mevcut durum ve saha ile ilgili açıklamalarda bulunarak, ‘‘Adaylığımız açıklandığı andan itibaren en çok sahada olan, vatandaş ile iç içe olan biziz, bunu tüm Samsun çok iyi biliyor. Elimizden geldiğince her vatandaşımıza dokunmaya, dertlerine derman olmaya çalışıyoruz. Bütün projelerimizi vatandaş odaklı geliştirdik, ürettik. Sizlerin fayda sağlamayacağı, şehrin kalkınmayacağı bir tane projemiz yok. Biz hayal satmıyoruz, olmayacak işleri söylemiyoruz’’ şeklinde konuştu.

 

BU ŞEHRİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci, birlik beraberlik vurgusu yaptığı konuşmasında, ‘‘Bu şehirde bir şeyler yapılacaksa bunu hep birlikte yapacağız. Bugün nasıl sizlerle karşılıklı oturup bu şehrin dertlerini, çözüm önerilerini birlikte konuşuyorsak, yarın bizi seçerek bu görevi verdiğinizde de aynı şekilde yolumuza devam edeceğiz. İstişare masalarımız olacak, vatandaş ile iç içe bir yönetim anlayışını özleyen bu şehre en büyük vaatlerimizden biri budur. Biz sizin için bu yola çıktık ve bu yolu da birlikte yürüyoruz. Gittiğimiz her yerde bizi yalnız bırakmayarak desteğinizi tüm şehre duyuruyorsunuz. Artık Samsun için birlikte çalışma vaktidir. Bu şehri birlikte yöneteceğiz. Kim makam peşinde kim hizmet peşinde herkes çok iyi biliyor, Samsun kazanacak, biz kazanacağız’’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

SAMSUN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR

Hizmetlerinin ve projelerinin insan odaklı olmasına vurgu yaparak, hizmet dönemlerinde de tek karar merciinin vatandaş olacağını vurgulayan İyi Parti Büyükşehir Adayı İmren Nilay Tüfekci, ‘‘Biz bu şehre bir şey yapacaksak bunu vatandaşımız ile istişare edecek yapacağız. Katılımcı belediyecilik anlayışını bu şehre tanıtmaya geliyoruz. Açıkladığımız sosyal destek paketleri bu şehrin tarihinde görülmemiş destekler. Bu şehir bunu hak ediyor, bu halk bunu 23 yıldır hak ediyor ama karşılığını alamıyor. Bizim tüm aksiyon planımız belli, göreve geldiğimizde bizim şu kadar borcumuz var hizmet yapamıyoruz devri bitecek. Bu şehir kendini bırakın, bölgeyi kalkındıracak potansiyele sahip. Biz bu varolan potansiyeli ortaya çıkartmaya geliyoruz. Samsun bize inandı, bizimle yürüyor. Biz de gördüğümüz bu destek ile korkmadan, çekinmeden, dimdik bir şekilde vatandaşımız ile birlikte yolumuza devam ediyoruz’’ diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak