BAŞKAN DEMİRTAŞ’A HEMŞERİLERİNDEN GÜÇLÜ DESTEK

31 Mart yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, üretken belediyecilik anlayışıyla örnek olmaya devam ediyor. Yaptığı çalışmalarla gündemin nabzını tutan ve vatandaşların güvenini kazanan Başkan Demirtaş, Kavak ilçesini temsil eden STK başkanları ve hemşerileriyle bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında istişare edip fikir alışverişi yaptı.

BAŞKAN DEMİRTAŞ’A HEMŞERİLERİNDEN GÜÇLÜ DESTEK
BAŞKAN DEMİRTAŞ’A HEMŞERİLERİNDEN GÜÇLÜ DESTEK Samsun Güncel Haber

Yapılan toplantıya Kavak Dernekler Federasyonu (KA-DEF) Başkanı Bayram Erişgin, Kavak Sanayici İş İnsanları Yöneticileri ve Akademisyenleri Derneği (KAVSİYAD) Başkanı Serdar Yerişkin, Kavak Genç Girişimciler Derneği (KGGD) Başkanı Adem Sekmenoğlu,İlkadım Kavaklılar Dernek Başkanı Levent Kaya,Atakum Kavaklılar Dernek Başkanı Erhan Çankaya,Canik Kavaklılar Derneği Başkanı Haluk Kurt, Yabancılar Pazarı Oda Başkanı Olcay İnanç, KA-DEF ve KAVSİYAD yönetim kurulu üyelerinin katılım sağladı.

“En büyük gücümüz birlikteliğimiz”

Kavaklıların birlikteliğini kimse bozamaz diyerek vurgu yapan Başkan Demirtaş,” Kıymetli hemşerilerim, zorlu ve çileli bir yola birlikte çıktık. Bulunduğum her görevi layıkıyla yapmaya çalıştım. devletin malına beytülmal gözüyle baktım. Herkesin iyi gününde de kötü gününde de yanlarında olmaya gayret gösterdim. Çok şükür vatandaşımızın yüreğinde de gönlünde de yer bulduk. Bizi bağırlarına bastılar. Yerel seçimlere sayılı günler kala bir kez daha aziz milletimizin huzuruna çıkacağız. Sizlerin coşkusu heyecanı birlik ve beraberliğimizi 31 Mart zaferinin bir işareti olarak görüyorum. İşimiz ne kadar zor olursa olsun, önümüze hangi engeller çıkarsa çıksın, çekemeyenlerin fitneleri ne kadar sert olursa olsun biz biliyoruz ve inanıyoruz ki Rabbimin desteği ve sizlerin azmi ile her engeli aşacak güçteyiz. Adeta barut fıçısına benzeyen çok zor bir coğrafyada binbir türlü sorun ve alçakça saldırılarla karşı karşıya olduğumuz bu hassas dönemde en büyük gücümüz birlikteliğimizdir. Birliğe ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Birleştirici olacağız. İlkadım’da yaşayan herkes bizim hemşehrimizdir. Ben halkımızın sağ duyusuna güveniyorum. İlkadım’da hizmetlerin devamı için sizlerin kardeşinize destek vereceğinizi inanıyorum. İnşallah sizlerin de desteği ile 1 Nisan sabahı kaldığımız yerden İlkadım’ı inşa etmeye devam edeceğiz” dedi.

“Sonuç ne olursa olsun hayatımda değişiklik olmayacak”

Seçim sonucu ne olursa olsun hayatında değişiklik olmayacağını sözlerine ekleyen Başkan Demirtaş,” Yine bu topraklarda sizlerle aynı kaderi paylaşacağım. Hayatımız bugüne kadar nasıl geldiyse bundan sonra da aynı şekilde devam edecek. Sırça köşklerde kalmayacağız. Göstermelik roller yapmayacağız. Size verdiğimiz her bir sözü yerine getirmek için bütün gücümle çalışacağım. Yerel seçimlerde bu toplantımıza katılımlarıyla şahsımı destekleme kararı alan hemşerilerime yöneticilerimize ve üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak