Cumhur İttifakı AK Parti Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den gerçek belediyecilik vurgusu

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerine kısa bir süre kalan seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan adayı Murat İkiz gece gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor.

Cumhur İttifakı AK Parti Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den gerçek belediyecilik vurgusu
Cumhur İttifakı AK Parti Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den gerçek belediyecilik vurgusu Samsun Güncel Haber

Seçim çalışmaları kapsamında gündüz etabında Hecinli, Yeşilalan, Çelikalan, Belalan ve Çakıralan mahallelerini ziyaret eden Cumhur İttifakı AK Parti Havza Belediye Başkan Adayı Murat İkiz, gece etabında ise ilçe merkezinde Yeni Mahallede hane ziyareti gerçekleştirdi.

İkiz’e, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kurkmazlı, MHP İlçe Başkanı İbrahim Yüksel, Belediye Meclis Üyesi Adayları Ömer Faruk Çörekçioğlu, Ersin Şener, Ömür Gül, Hasan Kaya, İlhami Oğuz, Kadir Can Şenkal, Ak Parti Gençlik Kolları ve ülkücü gençler eşlik ettiler.

Burada vatandaşlar ile bir araya gelen İkiz ve beraberindekiler vatandaşlar ile sohbet ettiler.

Yeni Mahalle Muhtarı ve muhtar adayı Adem Şahin hane ziyaretinde İkiz ve beraberindekilere hoş geldiniz mahallelilerin taleplerini ve beklentilerini Cumhur İttifakı AK Parti Havza Belediye Başkan Adayı Murat İkiz’e aktardı.

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kurkmazlı 31 Mart seçimlerinden büyük bir zafer ile çıkacaklarını ifade etti.

MHP İlçe Başkanı İbrahim Yüksel ise; “Yapmış olduğumuz ziyaretlerde görüyoruz ki halkımız Cumhur İttifakı Adayımız Murat İkiz’e sadece kapılarını değil gönüllerini açmış. İnşallah omuz omuza 31 Mart gecesi zafere, 1 Nisan itibari ile de ilçemiz için daha fazla hizmet için dualarınız ve desteklerinize talibiz. Güçlü Büyükşehir, güçlü Havza Belediyesi ve güçlü belediye meclisi için hepinizi sandığa davet ediyorum.”dedi.

Cumhur İttifakı Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı Murat İkiz ise gerçek ve ayakları yere basan belediyecilik anlayışı hizmet etme için yola çıktıkların, 15 yıllık görev yaptığı süre boyunca Havza merkezde alt yapı sorununu çözdüklerini, yollar, parklar, bahçeler, doğalgaz çalışmalarını tamamladıklarını ifade eden İkiz sözlerine şunları ekledi: "Avrupa usulü yollarla, parklarıyla bahçeleriyle Havza altyapısını 15 yılda tamamladı. 81 mahallemizde eksikliklerimiz var. Önümüzdeki 5 yılda bu eksiklikleri gidereceğiz. Mehmetçik Meydanı'nı da altı otopark olacak şekilde Samsun merkezdeki Cumhuriyet Meydanı gibi yapılacak. Havza şehir merkezinden geçen Tersakan ve Hacıosman ırmağımız var. Bunların ıslahlarıyla ilgili çalışmaları 20 yıl önce başlatmıştık. Sebahattin Özdemir bey de devam ettirdi. Önemli ilerlemeler kaydedildi. Önümüzdeki 5 yılda yapılacak çalışmayla hem sel ve taşkınları önlenecek hem de etrafı güzelleştirilecek. Havza şehir merkezi galericilerle, traktör satıcılarıyla dolu. Önümüzdeki 5 yıl hedefimiz şehir merkezindeki galericileri tek bir yere toplamak. Sokak hayvanları Türkiye'nin en büyük sorunu. Samsun Büyükşehir Belediyemizle birlikte çalışma yaparak hayvan barınma merkezleri kuracağız.  Güçlü ve gerçek belediyecilik için 31 Mart günü Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Halit Doğan’a, Havza Belediye Başkan Adayı olarak şahsıma ve belediye meclis üyesi adaylarımız için desteklerinizi bekliyorum.“dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak