HAMİT KILIÇ’TAN BAFRA’YA TÜRK HAMAMI PROJESİ

Bafra Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç’ın, yeni dönem projeleri arasında ilçede eksikliği her geçen gün biraz daha hissedilen Türk Hamamı’da yer alıyor.

HAMİT KILIÇ’TAN BAFRA’YA TÜRK HAMAMI PROJESİ
HAMİT KILIÇ’TAN BAFRA’YA TÜRK HAMAMI PROJESİ Samsun Güncel Haber

Eski belediye binası yanında bulunan hamamın yıkılmasının ardından bu yönde ortaya çıkan beklentileri bir an önce karşılamak amacıyla vakit kaybetmeden proje çalışmaları başlatıldı.

Bir kompleks halinde hizmete sunulacak Türk Hamamı Projesi hakkında bilgiler veren Bafra Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç, “Geçmişimizin eşsiz geleneklerini Bafra’mızda yaşatmayı sürdürüyoruz. Medeniyet Şehri Bafra’mızda hamam kültürü geleneğimize sahip çıkıyor, gelecek nesillere aktarılmasına öncülük ediyoruz. Estetik, modern, kullanışlı, çağın gereksinimlerine cevap veren Türk Hamamı Projemizi çok kısa süre içerisinde ilçemize kazandıracağız” dedi.

Başkan Kılıç, “Türk geleneğinin önemli unsurlarından hamamların yeniden eski albenisine kavuşması noktasında da önemli çalışmalar yürütüyoruz. Bu kapsamda Türk Hamamı projemizi hazırladık. Daha modern, daha kullanışlı ve daha fonksiyonlu olacak şekilde hazırladığımız Türk Hamamı projesi tamamlandığında ilçenin tüm beklentilerine cevap verecek” diyerek sözlerini sonlandırdı.  

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak