ATAKUM PSİKOLOJİ ZİRVESİ

9 Mart'ta Samsun Gençlik Platformu ekibi olarak düzenlemiş olduğumuz ve İğne Deliği Gençlik Merkezinin ev sahipliği yaptığı Psikoloji Zirvesi, birçok farklı daldan üniversiteli öğrencilerimizin katılımıyla büyük ilgiyle karşılandı. Zirvede birbirinden farklı konularla uzman psikologlarımızın katkılarıyla psikolojiye ilgi duyan katılımcılar bir araya geldi.

ATAKUM PSİKOLOJİ ZİRVESİ
ATAKUM PSİKOLOJİ ZİRVESİ Samsun Güncel Haber

Bilgi ve deneyim paylaşımı açısından önemli bir platform olacağına inanarak düzenlediğimiz bu zirve insan zihninin ve davranışının karmaşıklığını inceleyen, bireylerin ve toplumların ruhsal sağlıklarını ve refahını geliştirmeye yönelik bireyde önemli katkılar sunmayı hedeflemiştir. Psikolojinin farklı dallarındaki güncel gelişmelere ve araştırmalara ışık tutmayı da amaçlamıştır. Zirvemizde gençlik çalışmalarından, duygusal ilk yardımdan, rezilyanstan ve aşkta bağımlılığa kadar birçok konu hakkında bilgi paylaşımı yapıldı.

Biz Gençlik Platformu ekibi olarak ilçemizde bir ilki başarmanın verdiği gururu, bunu da bir ekip ruhuyla yapmanın verdiği mutluluğu yaşıyoruz. Kolay olmadı ama mücadelenin peşinden adım adım yürümenin, gençlere bir faydanın dokunmasını temenni ederek yolumuza koyulmanın peşinden gittik. Bu yolda bizi yalnız bırakmayan sevgili dostlarımıza, sayın psikologlarımıza ve değerli katılımcılarımıza sonsuz teşekkürler. Hep birlikte her zaman daha başarılıyız.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak