Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, hizmete başlamak için gün saydıklarını söyledi...

Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, "Vatandaşımızın gözlerinden, mitinglerimizdeki kalabalıktan, sokaktaki teveccühten görüyoruz ki, Çarşambalı hemşehrilerim kararını istikrardan yana çoktan vermiş. Bize de 1 Nisan itibariyle Çarşambamıza hizmet için çok çalışmak düşüyor" dedi

Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, hizmete başlamak için gün saydıklarını söyledi...
Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, hizmete başlamak için gün saydıklarını söyledi... Samsun Güncel Haber

Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, seçime sayılı günler kala temaslarına son sürat devam ediyor. Başkan Adayı Gür, Değirmenbaşı, Baraj Yolu ve Sungurlu caddeleri ile Şehit Pilot Yüzbaşı Ümit Özer Sokak'ta esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Akşam ise rotayı uzak mahallelere çeviren Başkan Adayı Ender Gür ve beraberindekiler Yukarı Donurlu, Paşayazı, Aşağı Kavacık, Yukarı Kavacık ve Karacalı mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Her gittiği yerde coşkuyla karşılanan Ender Gür, "İşte gerçek anket bu" dedi.

ÇARŞAMBA TERCİHİNİ YAPMIŞ
Başkan Adayı Ender Gür, "Biz algı operasyonları, sanal anketler, sosyal medya algılarına vakit harcamadan vatandaşımızla kucaklaşarak 4 Şubat'tan bu yana sahadayız. Ve gururla söylüyorum ki, seçimi kazandığımızı sizlerin gözlerinden, mitinglerdeki kalabalıktan, sokaktaki teveccühten görüyorum. Çarşamba, iki Çarşambalı Halit Doğan ve Ender Gür fırsatını, uyumlu belediyeciliği, hizmet belediyeciliğini çoktan tercih etmiş" diye konuştu.

YAPILAN ESERLERİ HATIRLATTI
Çarşamba'ya AK Parti hükümetiyle çok büyük hizmetler yapıldığını hatırlatan Ender Gür, "Çarşamba son 20 yılda kimlik değiştirdi. Çarşambamıza Organize Sanayi Bölgesi, Huzurevi, Ada Park, Engelsiz Yaşam Merkezi, Spor Salonu, Gençlik Merkezi, Şehir Stadı, Öğrenci Yurtları, Toki Köprüsü, Öğretmenevi, Sefalı İçme Suyu Arıtma Tesisi, Devlet Hastanesi, Adliye Sarayı ve pek çok eser kazandırdık. Tüm bunları AK Parti mührüyle yaptık. Bu zamana kadar biz yaptık, evelallah bundan sonra da biz yapacağız" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak