KARASAMSUN MAHALLESİ ADNAN DEMİREL PARKINA KAVUŞTU

İlkadım Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ilçeye yeni yeşil alan ve çocuk oyun alanları kazandırmaya devam ediyor. Hem şehircilik hem de kent estetiği alanında yaptığı çalışmalarla ilçelere değer katan İlkadım Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri çocukların ve yetişkinlerin sosyal yaşantısını hareketlendirmek amacıyla bir yandan eskimiş, kullanılmaz hale gelmiş parkların bakım ve onarımı sürdürürken, diğer yandan da mahallelerde uygun görülen yerlere yeni modern parkları yapıyor.

KARASAMSUN MAHALLESİ ADNAN DEMİREL PARKINA KAVUŞTU
KARASAMSUN MAHALLESİ ADNAN DEMİREL PARKINA KAVUŞTU Samsun Güncel Haber

İlkadım Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ilçeye yeni yeşil alan ve çocuk oyun alanları kazandırmaya devam ediyor.

Hem şehircilik hem de kent estetiği alanında yaptığı çalışmalarla ilçelere değer katan İlkadım Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri çocukların ve yetişkinlerin sosyal yaşantısını hareketlendirmek amacıyla bir yandan eskimiş, kullanılmaz hale gelmiş parkların bakım ve onarımı sürdürürken, diğer yandan da mahallelerde uygun görülen yerlere yeni modern parkları yapıyor.Bu kapsamda, Karasamsun Mahallesi’nde Adnan Demirel Parkı mahalle sakinlerinin kullanımına sundu.

“Parklarla birlikte çocuklarımızın yüzlerini güldürüyoruz”

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın yaptığı açıklamada “Adnan Demirel Parkımız 1500 m2 alanda basket sahası, çocuk oyun grupları, kauçuk zemin ve mimari yapısı ile dikkat çeken kamelyalardan oluşuyor. Parklarla birlikte çocukların yüzü gülerken, şehirdeki park sayımızı her geçen gün arttırıyoruz. Yeşil alan yoğunluğunun sürdürülebilir yaşam tarzlarını teşvik eder düşüncesinden yola çıkarak, vatandaşlarımıza nezih ve huzurlu alanlar inşa ediyoruz. Mahallelerimizde değerlendirilebilecek alanları çocuklarımız için oyun parkı, yetişkinlerimiz içinde sosyal yaşamlarını sürdürebilecekleri yerler haline getirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak