SARICAOĞLU: GERÇEK ANKET SANDIKTAN ÇIKACAK

Cumhur ittifakı adayı İbrahim Sarıcaoğlu, “Sahte anketlerle başkanlık hayali kuranları halkımız pazar günü uyandıracak inşallah” dedi.

SARICAOĞLU: GERÇEK ANKET SANDIKTAN ÇIKACAK
SARICAOĞLU: GERÇEK ANKET SANDIKTAN ÇIKACAK Samsun Güncel Haber

Seçim çalışmalarını yoğun bir biçimde sürdüren Cumhur ittifakı adayı ve Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Tatarmuslu ve Şeyhresul Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaret ettikleri her yerde vatandaşların büyük ilgisi ve sevgisi ile karşılaştıklarını anlatan Sarıcaoğlu, “Sahte ve çakma anketlerle başkanlık hayali kuranları, ilçemize kazandırdıklarımızı inatla görmek istemeyenleri halkımız pazar günü vereceği oylarıyla uyandıracak inşallah “dedi.

Göreve geldiğinden bu yana bir yerel yönetici olarak ilçeyle yatıp ilçeyle kalktığını belirten Sarıcaoğlu, “Kavak için gerçekten çok güzel işler başardık. Pazar günü sandık başına gidecek hemşerilerimizin destekleriyle yine başaracağız” dedi.

BİZİM DERDİMİZ KAVAK

Kavakla alakalı gelen her taleple ilgilendiklerini ifade eden Sarıcaoğlu, ilçenin tüm köy ve mahallelerinde halkın daha rahat yaşam sürmesi için çalıştıklarını ifade etti. Sarıcaoğlu, “Biz yerel yöneticiyiz. Bu ilçenin Belediye Başkanıyız. Dolayısıyla burada yaşayan binlerce insana karşı bir sorumluluğumuz var. Yaptığımız hizmetinde, yapamadığımızın da bir vebali var. O nedenle sürekli olarak ilçemizi daha ileri nasıl taşırız düşüncesindeyiz. Yani Kavakla yatıp Kavakla kalkıyoruz. Bizim ilçemize karşı heyecanımız var. Birileri inatla şehre kazandırdığımız hizmetleri görmemekte direniyor sahte anketlerle kendilerini başkan görüyorlar ama bu millet pazar sabahı verdiği oylarla hem onları uyandıracak hem de ilçenin nereden nereye geldiğini gösterecek” dedi.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak