Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan adayı İkiz hız kesmiyor

15 yılda yapmış olduğu hizmetler ile sadece Havza’da değil bölgede Efsane Başkan olarak bilinen Cumhur İttifakı AK Parti Havza Belediye Başkan adayı Murat İkiz 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan adayı İkiz hız kesmiyor
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan adayı İkiz hız kesmiyor Samsun Güncel Haber

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerine kısa bir süre kalan seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Havza Belediye Başkan adayı Murat İkiz gece gündüz demeden merkez ve kırsal mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Değirmenüstü, 19 Mayıs, Ereli ve Mısmılağaç Mahallelerini ziyaret eden İkiz’e Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kurkmazlı, MHP İlçe Başkanı İbrahim Yüksel, Belediye Meclis Üyesi Adayları Ömer Faruk Çörekçioğlu, Ersin Şener, Ömür Gül, Hasan Kaya, İlhami Oğuz, Kadir Can Şenkal, AK Parti Kadın Kolları, AK Parti Gençlik Kolları ve ülkücü gençler etti.

Seçim çalışmalarında Cumhur İttifakı ortağı MHP İlçe Başkanlığının yoğun desteğini arkasına alan ve sahada da bu desteği fazlası ile gören Cumhur İttifakı AK Parti Havza Belediye Başkan adayı Murat İkiz; “Ben hem AK Partinin hem MHP’nin adayı olarak oylarınıza talibim. Biz birlikte güçlüyüz.  Gücümüzü aldığımız halkımıza hizmet etmek bizler için onurdur. Güçlü ve gerçek belediyecilik için 31 Mart günü Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Halit Doğan’a, Havza Belediye Başkan Adayı olarak şahsıma ve belediye meclis üyesi adaylarımız için desteklerinizi bekliyorum.“ dedi.

MHP İlçe Başkanı İbrahim Yüksel ise; “MHP’nin adayları Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Havza Belediye Başkan Adayı Murat İkiz’dir.  Mesele şu kadar belediye senin, bu kadar belediye benim meselesi değildir. Yerelden genele ülke için birlik, hizmet, devamlılık meselesidir. Bu anlayışla İttifakımıza destek vermek bizler için borçtur. İnşallah Cumhur İttifakı olarak oy oranımızı arttırarak yeni bir zafer daha kazanacağız.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak